Prijava

Verujem da bi ovakav pristup 'nagradjivanju' autora na sajtu doprineo izdvajanju boljih od losijih definicija. Evidentno je da postoje autori koji u poslednjih nekoliko nedelja/meseci ostavljaju izuzetno zapazena 'dela' i smatram da bi ista trebalo bolje promovisati. Naravno, vise autora bi bilo u opticaju, pa bi se tako prepoznalo sta je koza, a sta skaj na Vuki. :)
Sto se tice samog nacina bodovanja autora, dajem neke predloge:
- broj poena sakupljenih u toku tih mesec dana, ali gledajuci i na broj datih definicija za tih mesec dana
- doprinosi sajtu u vidu predloga za unapredjenja ili npr, pobijanje istih. Dakle, one aktivnosti neformalnog karaktera koje drugi clanovi mogu da primete, koje su pozitivne, a koje se 'ne evidentiraju' klasicno...

Moderatori bi na primer, mogli doprineti ovakvom izboru iz prostog razloga sto su najmerodavniji za ocenu ponasanja i uopste bitisanja na sajtu.

Dakle, sta mislite?

Lepo, al da se uvedu i neke nagrade- "Kuj prvi" njemu nema limit na defke. Salu na stranu, ok je predlog, ja sam za sve sto ide na ruku sajta, ali mislim da bi se sve lakse resilo sa top 10 defki dana npr. i da je to prioritet, ali mesecni rang daje trenutnu sliku i fini je pokazatelj... sad sam se zbunio :-)! Znaci MOZE, oba!

paaaa, ja bih top pet autora nagradio ulogom, ali samo na mesec dana! sledeceg bi ih smenilo novih pet itd...

ok, to, samo koji bi bili kriterijumi?
demokratija nam daje slobodu izbora, ali to ne znaci da ce nas izbor biti ispravam
moze, ali da se ne zove"Najbolji autor" nego "Najpopularniji autor":) :-p

Bolje "najuspešniji autor". :)

paaa, moj predlog je da se odredi minimalan broj defki za taj mesec, npr 30, pa da se racuna prosecan rejting po defki