Prijava

Ja nisam za to da se skroz ukine!
Ideja same "definicije dana" je genijalna, mozda bi je mogli samo malo drukcije realizovati!

Ja bih da se menja kriterijum za definiciju dana, jer cim defka dobije dovoljno pluseva, uzima monopol, i svaka nema teorije da izgubi to zvanje....a to je veoma izvodivo ako ubodete pravi trenutak za slanje definicije!

Ja mislim da bi ovakav kriterijum bio bolji:

Svaki clan da ima pravo da za jedan dan glasa za jednu definiciju dana!

Odnosno da postoji jos jedno dugmence pores palceva gore dole, koje bi oznacavalo def.dana, i da na dan mozes samo jednu da otkacis!

Ako ti se vise svidi neka druga, da mozes da kliknes na nju, i da se automatski oduzima tvoj glas za proslu potencijalnu def. dana!

I da postoji jos jedno sortiranje definicija po kriterijumu:
"Potencijalne definicije dana" u koji ce da sortira sve defke koje su usle u uzi izbor, i bice preglednije da se odabere!
(mislim da bi se ovime resio problem zapostavljenosti dobrih definicija)

Kad otkuca 00:00 da najjaca defka postaje definicija dana!

Takodje da ostane za svaki dan da vidi koje defke su bile potencijalne defke dana!
--------------------------
Bio sam inspirisan time sto sam gotovo uvek nalazio mnogo kvalitetniju defku od tekuce defke dana...

da cujem sta vi mislite?

ok. ja sam i bio za onu foru top 5 definicija , pa glasanje za njih

Sviđa mi se predlog.

Šta više, najbolje bi bilo da kada se već izabere definicija dana, da se odmah nakon ponoći blokira glasanje za tu definiciju,kako bi se izbegao monopol i ono standardno (gde svi, tu i ja) glasanje.
A da se odblokira za 24 sata.

pa to sam i mislio, posle ponoci da moze da se glasa samo za definicije napisane posle ponoci...i tako svaki dan!

da moram da dolazim svaki dan kako bih dao glas na definiciju koja je objavljena tog dana? da ne mogu da ocenim ono što je napisano pre 4 meseca?

ili sam opet pogrešno skapirao.

ok je to dodatno dugme meni, ali nekako je isuviše dugmića za ocenjivanje onda, treba da razmišljam non stop o definiciji dana, da se opterećujem bez potrebe.... sa druge strane, ne moram :) tako da ono, ok haha.

pogresno si skapirao Surovi, ili sam ja pogresno skapirao tebe

Sto bi glaso za definiciju od pre 4 meseca da bude definicija danasnjeg dana?

a trece dugmence, ako se stavi negde sa strane, nece da ti smeta:)

moces ti ne zavisno od toga da glasas + i - za sve na sta nisi glaso
ali neces moci da glasas za def dana

Kapiras sad?

da, da tako sam i mislio, nego da proverim. ok meni je to ok :)

pusa!

Šta se cimaš Surovi za previše dugmića, ionako hoćeš da se stavi i neutralno dugme. Što i jeste dobar predlog... :)
Četiri dugmeta i nije nešto mnogo komplikovano... +/0/-/def dana
Kome jeste prekomplikovano, paaa... on onda i nije kompetentan da oceni, pa i ne treba da se gura gde mu nije mesto...

Smatram da je ovaj predlog veoma koristan i potreban. Kako bi se izbeglo da kvalitet bude zapostavljen. I nadam se da će biti upućen Skupštini Vukajlije na usvajanje po hitnoj proceduri :) ?
Međutim, opet nije isto da li se kvalitetna definicija pojavi u 08:00 ili u 23:15...ali Bože moj, bar će se koliko toliko ublažiti nepravda.

I još jednu stvar koju mislim da je bitna, da li postoji mogucnost, da se u toku dana vide sve definicije koje su postavljene tog dana?
Jel imam utisak,da kako se pojavljuju nove def.u toku dana, one potiskuju one koje su tu bile pre.? Jel mogu da za taj dan,budu vidljive sve definicije od tog jutra?

A evo ga moj predlog:

Da se u svakom satu izabere najbolja definicija pa da se stavlja na neki poseban tapet. Pa kad se izvuku 24 najbolje definicije, onda glasamo za najbolju. Glasa se klikovima i koja definicija ima najviše klikova ona postaje definicija dana.

@ don quihote: odeš u arhiva/odabereš godinu i mesec/onda dan i VOILA
moguće da je malo ružnjikavo, ali mislim da će ti pomoći...

ako si mislio da budu "vidljive" negde, kao uvek vidljive, onda sam pogrešno skapirao, ali nema veze :)

poz

moze,nije los predlog druze sos

Ok je predlog, podrzavam. Ali... :), da se u taj kos baca nekoliko definicija dana! 3 ili 5 recimo. Kombinacija dva dobra predloga.

hvala neo, pa moze, zato vi i sluzite, da me ispravite i zajedno usavrsimo ideju:)

Postojalo bi sortiranje defki dana po danima....kliknes recimo za utorak, i on ti izbaci defku dana i jos 3-4 defke koje su bile u uzem izboru

hajde ljudi, otegla su mi se muda dok sam kuco...recite sta mislite!

Ajde mi prepričaj, mrzi me da čitam...

joooooj...
-jos jedno dugme kojim kazes da je to po tebi defka dana
-na dan smes samo jednu def da biras
-ako se predomislis, glasas za novu a oduzima se bod na staroj
-postoji mogusnost pregleda svih potencijalnih defki dana

Šalim se breeeeeeee :)))
Čitala sam, slažem se, ali ako se kaizen ne oglasi znači da se ne prihvata po poslovniku Vukajlije člana 69586...