Prijava

Da bi se podstaklo pisanje iole kvalitenijih(duhovitijih) definicija, a suzbilo BESPLATNO lupanje gluposti ovde, mislim da bi trebalo ostaviti glupe definicije da odstoje na margini bar 24 sata.Ili bar u nekom zasebnom prostoru zvanom pred-groblje ili "čistilište" gde dotični neće moći da obriše svoju definiciju, a gde će svi moći da ocejuju.
Na primer: ako sam smislio 15 glupih definicija i hoću da ih napišem, moderatori će me brisati na svakih 5 minuta,meni će uvek stajati još 5 fore, a ljudi ovde će se smotiti najstrašnije.
"ne možete vi da me pobrišete,koliko ja mogu da lupam i smaram"
Šta mislite???

Zvuči kao stub srama...

tj, hoću reći da je ok ideja, ali će se mnogi uvrediti...

ne vidim dobar razlog zbog čega bi se to radilo. zapravo, ne vidim poentu izlaganja podsmehu nešto što je sasvim subjektivno. po mom mišljenju - bespotrebno iživljavanje.

nemaju razloga, sve je uostalom stvar ukusa...
nek se uvrede oni koji postavljaju krajnje besmislene definicije i koji gube vreme ovde... sumnjam da moderatori ili pak Kaizen nema neku evidenciju ljudi koji su redovni ovde. Čim on stigne da pohvata ko je hejter, može i ko je miner raspoloženja

hm, ne slazem se sa predlogom, sasvim je dovoljno da autor vidi da je njegova glupost zavrsila na groblju...

ја се слажем и са норисчаком и са 2паном

aman, ljizanine, dokle? :))))

postoji razlog "nema smisla" i mislim da je dovoljno

ovo može da se sprovede najlakše u delo dogovorom moderatora da ne diraju definiciju prvih 24h od nastanka. takođe može da se namesti da def. može da se briše tek posle 24h od pisanja. ali šta ja znam, nema potrebe za tim....

jedino jeste to što se mnogi uvrede i krenu da mrače po sajtu i pljuju po uređivačima i slično, to pomalo smara, tako da šta ja znam...