Prijava

Nisam bila neko vreme i videh da ima dooooosta promena.
Naime zanima me jedno :) Zasto vise nema definicija dana? :(

Eeeee,mil'ce,mnogo toga nema....crn i naopak Vukajlija post'o...

само јебатање има на сваком кораку...

само јебатање има на сваком кораку...

Jes' baš,kad se nema išta pametno izmisliti,onda izmisli da jebeš...

НЕКО ОД МОД ЕКИПЕ НЕКА МИ ОБЈАСНИ КАКО ЈЕ МОГУЋЕ ДА ДЕФИНИЦИЈА КОЈА ПРОЂЕ КРОЗ РУКЕ 4 ИЛИ 5 МОДЕРАТОРА И ЈЕБЕНУ АУТОМЕХАНИЧАРСКУ РАДЊУ ПОСЛЕ ДВА МЕСЕЦА БУДЕ ОБРИСАНА ОД СТРАНЕ НЕ ЗНАМ КОГ МОДА! НИЈЕ У РЕДУ ТО ШТО РАДИТЕ, НАПИСАЋУ ЈЕ ЈА ОПЕТ И ОПЕТ, АЛИ БИХ ВОЛЕО ДА МИ СЕ КАЖЕ КО ЈЕ ОБРИСАО И ЗАШТО! ДЕФИНИЦИЈА ЈЕ РЕКОХ ВЕЋ СТАЈАЛА НА САЈТУ 2 МЕСЕЦА И ОНДА ЈЕ НЕКОМЕ ДУНУЛО ДА ЈЕ СКЛОНИ. И ДА, ИМАЛА ЈЕ СКОР У ПЛУСУ ЈЕДНО 7 ПОЕНА! ВРАТИТЕ МИ ФРАГЕРА!!!!!

јебатање фејсбуку, од тога се не може побећи... јебе им се ;)

pa nije bas za novu verziju vise je za pravilo ali ne videh gde drugde mogu to da pitam
video sam pravilo da ako imas malo defki i neko te izhejtuje onda se minusi ne brisu jer eto malo defki imas. ja imam 14 i popio sam vec sigurno 7-8 puta minuse od hejtera. znaci to mu dodje negde bar 100 minusa. i sta sad?

Da li si prijavljivao hejt, janpi?

prijavio 2 puta oba dobio isti odgovor, malo defki. npr neki autori imaju 100 defki i dobiju 5 minusa, prijave hejt i otkloni se. ja imam 14 defki dobijem 14 minusa i ne otkloni se hejt.
izhejtujem lika sa 5 defki i dobijem etiketu hejter.
nadjem defku adminu koja je plagijat dobijem ban a defka i dan danas stoji tu.
nalazio sam onom holu neke nebuloze koje nisu defke, prijavim, dobijem ban i uvrede.
obrise mi se poster jer me je neko vredjao u komentarima? poster je bio poster dana. zar nisu mogli ti komentari da se obrisu? poster je inace po svim pravilima.
sinoc me je admin hejtovao verovatno u glavnom citao je defke i obrisao jednu od pre 3 meseca koja nije ni bila neka, znaci ulazi na moj profil sa namerom da lupa minuse, brise defke ili sta vec.
ima jos primera al necu da se trudim vise da kuckam.

sto je najjace vi se cudite sto opada posecenost vukajliji, ja juce oko 9 uvece napisem defku i ona od 9 do sada ima samo 30ak ocena? 30 ljudi videli defku od 30 000 naloga? pa ne posecuju vise jer ste vi napravili igraliste za sebe i pravite se pametni

Zasto ja i dalje umesto datuma svugde vidim ''pre NaN dana'' ???

I kako je moguće da mi se oba postera obrisu u roku od 3 min,ljudi nisu stigli ni da ga vide da bi dali misljenje o njemu i da li je već bilo...

Pitanje: Zbog cega u forumu gde su poslednje aktivne teme nema tema iz podforuma "Igre na forumu"?

зато што је тако одлучено недавно

Bas bezveze. Al dobro.

па ја мислим да није безвезе, јер су те теме скоро увек активне, и од 10 посл. акивних тема типа пет буде из игара и још нека из зезања која је требало да буде у играма, типа оно Јебање или Курчење или шта је већ било. Па ко хоће да се игра, нек отвори тај подфорум у другом табу и нека гледа шта је све активно...

Zanima me da li će na kraju biti samo jedna definicija u gornjem ćošku, pošto vidim da se već dva puta smanjilo..? : )

Svidja mi se, navikao sam se vec..
Jedina primjedba (pored fonta, al' eto, moze i on proci) je nedostatak odabranih postera. Nekad bude samo jedan na dan..
Mislim da bi se mnogi slozili sa mnom :))

Što zapucava skrolovanje ovako?

Мени је запуцавало на ХР-у, јуче сам инсталирао седмицу и ради као подрмазано.

Ma i meni je usporeno u pizdu materinu. Kad blokiram pozadinu bude normalno.