Prijava

Ја не знам да ли су гори Жабари или Бразилци кад крену да кукају код судије. После сваке лопте.

POPUŠIO BRAZIL!!!!
Fala kurcu, baš mi je drago što ih sjebašmo ovako fino :D

С психолошке стране - јебено сјајно.

Gori su cigani od žabara, da izvine Romi.

јел зна неко на ком каналу је реприза?

Опет.
Једно запажање: "Ovakav sistem kvalifikacija na OI je potpuno obesmislio Evropski sampionat".

Како су покидали Амере.... Штета што Бразил оде, али добро, решисмо се Пољака и Руса....
Момцима свака част иако нису међу прве 3 екипе, бем ли га, нису роботи да константно побеђују поред густог распореда....
Верујем да ће већ у Бугарској показати право лице....

Повукла се још једна одбојкашка легенда
http://www.sportske.net/vest/odbojka/miljkovicevo-zbogom-73565.html

да, шташ, доста је било фала му за све. ал зато сад Бата постаје први коректор и биће ко овај. Атанасијевић мислим

Jebem li ga, mogao je ostati još Olimpijadu....

ма нема потребе видећеш шта ће тек Бата да ради

Сад сам гледао снимак на Арени против Руса и пријатно сам се изненадио. Не памтим кад смо били овако добри у блоку, а с обзиром на састав ово је подвиг раван освајању неког такмичења.

Колике су нам шансе за медаљу на ОИ?

До јутрос су биле никакве. :) Ипак, тешко да омладинци могу да изнесу тако јак турнир и освоје медаљу. Још кад противници добро искаутирају тим... Ипак, битно је да се ствара нови шампионски тим.

Имају велике осцилације у игри, као и ђевојке, што није баш најсјајније.
Али, ако су здругом поставом успели да победе Русију, све је могуће.

Kad su uveli ovaj video čelendz

Naši osvajaju prvenstvo

Шта се дешава у одбојци? Зар ми не би требали да имамо неку предркану репрезентацију? Читам пред првенество наслове као шатро много смо лоши, бла бла... а пре пар година су најављивали да ће ти наши клинци кад стасају да јебу јако све. Шта је истина, Тиборе?

Озбиљно питам пошто не пратим.