Prijava

Brate ja igram odbojku, ali me smara gledati njih jer su mi nekako usporene. Jedini razlog zbog kog gledam jesu dupeta i pokoja sisa :)

Baš šteta. Ali me nervira naslov u novinama, Srbi, mislite na obraz! Gonite se u kurac novinari. Svaka im čast za sve.

Управо, Дубе.
Уосталом, одбојка није за сваког.

Niko ne sme ni da pomisli da kritikuje odbojkaše!

Žao mi je što malo kasnim sa komentarom, hteo sam pre utakmice sa Japancima, ali primetih nešto:

1. kolo Srbija-Argentina 0:3
2. kolo Srbija-Poljska 1:3
3. kolo Srbija-Iran 2:3
4. kolo Srbija-Japan 3:2

Ne znam ko su nam protivnici u naredna 2 kola, ali ljudi su se sigurno izbedačili...
Prve ćemo da ispeglamo sa 3:1, a potonje ćemo da operemo sa 3:0.

Ма, нису се толико избедачили, Доже. Свесни су да је систем такмичења велика глупост. Нпр. и Бразил је изгубио од Италије.
У петак играмо с Кубом.

@Hipnos
Nisi shvatila moju "duhovitost". Mislio sam da su se budući protivnici izbedačili...zbog trenda.
Sistem takmičenja je naravno kretenski.
Generalno je najpoštenije kada igra svako sa svakim, ali ne 11 utakmica u 15 dana, i to gledano iz Evrope - preko sedam mora, i sedam gora... (uz dužno poštovanje Japancima).
Pogotovo je idiotski što se igra tako brzo posle EP, a najidiotskije je što kontinentalni prvaci ne obezbeđuju direktni plasman na OI.
Iako su evropske selekcije najdiskriminisanije ipak eto Italija pobedi Brazil, na primer.

Nisi shvatila moju "duhovitost".

Јест, нисам.

Iako su evropske selekcije najdiskriminisanije

Зато што су, групно гледано, најјаче. :)

Pogotovo je idiotski što se igra tako brzo posle EP, a najidiotskije je što kontinentalni prvaci ne obezbeđuju direktni plasman na OI.

Управо. Трофеј Београда је био смисленији од овога.

А и имају ко зна колико утакмица одиграних до сад и сад још увалише ово чудо где треба да одиграју 11 утакмица за 2 недеље.... Нису ни они машине.... Квалитет су показали на европском и светском и не сумњам уопште да ће се квалификовати на Олимпијаду, не сад, али на неком од наредна два квалификациона турнира, тако је, уосталом, било и за прошлу олимпијаду (и момци и девојке)....
А Иранци играју к'о луди, сад су и Пољаке добили....

Ne zna se ko koga...

Oduševio me Miljković, koju želju za pobedom ima (i posle svih titula i priznanja)!

Даааај, Пољска пукла од Ирана.

...i Argentina.
Koliko sam ja informisan (od drugara odbojkaša), to je Irancima generacija koja je u mlađim kategorijama bila prvak sveta, tako da i nisu baš tolika senzacija.

to je Irancima generacija koja je u mlađim kategorijama bila prvak sveta, tako da i nisu baš tolika senzacija.

Да, али опет...
Једва чекам Лондон.

Dobismo prvi set protiv Brazila.
Samo napred momci!

a najidiotskije je što kontinentalni prvaci ne obezbeđuju direktni plasman na OI.

Apsolutno se slažem sa ovim.
De Rez. Dože mi samo pojasni (pošto nisam baš pratila), koliko će ih se iz ove grupe kvalifikovati za OI, il koja je već procedura...

Igara svako sa svakim a plasman obezbeđuju 3 najbolje reprezentacije. Mi smo već posle 4-5 kola izgubili sve šanse, pa su protiv Rusa i Italijana igrali najmlađi, što je izuzetno inteligentno (da bar izvučemo neku korist od ovog takmičenja). Danas opet igra najbolja postava, što mi je takođe drago jer su nam Brazilci dužnici, zbog svojih "poštenih" igara. Nažalost izjednačiše na 1:1 u setovima.

Znači Olimpijske pušimo?

Куба победила Бразил јуче...
ЕДИТ. Јеботе, 2:1.
:)

@selenijum
Ma ne bre! Imaćemo eventualno još 2 prilike, 1 interkontinentalni turnir, i 1 evropski na kojima samo prvi obezbeđuje učešće.

2:1 za nas!

Pa nemoj odmah galamiti na mene :D
Znam da je kod žena tako pošto sam čitala negdje, ali za ove nisam. Vidjela sam samo par naslova u novinama i htjela sam ići da palim uredništvo. Jebli mater svoju pljuvačku, nek oni igraju pa da ih vidimo.

Brazilce treba sa`raniti za jaukanje, gori su od Italijana i onih njihovih mlataranja spojenim prstima.