Prijava

Da vas obavestim.

znao sam da ce reci da su osvetili kosarkase.super.nije da je top sport,ali lepo je jebati nekad nekoga u necemu.evo i predsednik cestitao.sada mi je vec lakse.

Lele kolki tekst vučićev pročitao voditelj, nikad kraja. A onda dodaje, čestitala i premijerka brnabić "bravo momci".

Haha pa krv ti jebem.

Alo slovenci devam Kokoškov ha ha ha

nemaju sada srba u ekipi,pa ga zato duvaju. hohoho

HAHAH I OVOM GOSPODSKOM SPORTU SMO DIVLJACI JBG SRBI

https://youtu.be/pR2R6rrPcZU

deveti ešalon ozbiljnog sporta

Koliko će neki sport biti "ozbiljan" u nekoj zemlji zavisi isključivo od medija. Čak ne ni od uspešnosti koliko od medija. Tipični primeri za to su tenis i odbojka kod nas.
Do pre 15 godina tenis je bio na totalnim marginama a onda odjednom - bum! Nije tu u pitanju bio samo uspeh Novaka, Ane i Jelene već činjenica da tenis nudi mnogo materijala za tabloidno novinarstvo. Rivalstva, rekordi (na stotine statističkih rekorda), privatni život (koji, za divno čudo, većina tenisera stavlja javnosti na izvolte - i šta jedu, i kad jebu, i kako vežbaju, i kako se hrane...), roditelji-monstrumi (štefi graf, dokić, tomić), međusobne ljubavne afere, ruskinje (kurnjikova, šarapova, kirilenko), "ludaci" (mekinro, tomić, kirjos) - ma materijala na pretek za žutu štampu.
S druge strane, odbojka gotovo ništa od toga ne nudi, bar mediji nisu namirisali. I zato, iako je to kod nas u dve poslednje decenije najtrofejniji sport (gledajući obe konkurencije), odbojka se malo više pominje tek kad naši osvoje zlato, isključivo zlato.
Ako se zna da je to najrašireniji sport na svetu, da odbojkaški međunarodni sportski savez ima najviše država članica, da je u mnogim evropskim zemljama drugi najpopularniji timski sport (Italija, Belgija, Holandija, Bugarska, Poljska...), da je gledljiv i dinamičan, da odbojkašice imaju najbolja dupeta od svih sportistkinja (lični stav), onda je jasno da su za njegovu skrajnutost zaslužni mediji. Da stavljaju makar jednu jedinu odbojkašku vest dnevno na naslovnu stranu sportskih vesti (kontinuirano, ne samo kad se osvoji zlato), da vidiš kako bi odbojka odjednom i ovde postala popularna i ozbiljna.

Nea to veze sa medijima, smorčina od sporta je. Ćus.

Smorčina za gledanje je jedrenje.

E sad, nisam se bavio odbojkom pa ne znam da li je smor igrati je.

ne moze biti popularan kad se odbojkasi ponasaju ko najgori strebercici, trunke bezobrazluka nema kod njih, naj zlocestije sto je ikad ikada jedan odbojkas uradio je da se napije malo od par viskica i da nesto urla na ulici....svi su odvratno dosadni i neharizmaticni i smor, ljigavo ljubazni i nadmeni
a i tenis je intrigantan u picku materinu, isto strebercici asocijalni slepci, bez zivota od 5 godina samo treniraju nit izlaze nit se druze sa bilo kim, ja nikad nijednog tenisera nisam upoznao u zivotu, ne ozbiljnog tenisera nego makar i nekog ko je 30 000 na atp listi, jer su bukvalno odvojeni od normalnih ljudi...i sad ce bas nekom da bude intriga sto je czonga bacio oko na dupe neke ane kurnjikove ili tako nesto....predosadno, jebem ti sport de se bar neko ponekad ne potuce u zaru borbe....na tenisu ce pre doci do svadje sa publikom nego sa igracem

bolje su picke atleticarke od odbojkasica btw

ok je odbojka za gledanje.nista specijalno,ali ok bude.francuska i mi utakmica bila super.

Jebiga, što ga ti ne pratiš i što te nervira, ne znači da nije popularan. Pogledaj samo koliko je vesti iz tenisa - posle fudbala najviše se piše o tenisu i košarci.
Možda ti ne voliš, ali masa ljudi voli da pročita da je Damir Dokić išamarao Jelenu, da je Kokinakis jebao Vekićku dok je bila u vezi s Vavrinkom, da je Novak nabavio novog psića... Tužno, ali tako je.

Da se razumemo, i meni je tenis smor za gledanje. Odbojka nije.

I da, bolje su pičke atletičarke ako voliš mišićave.
Ja volim da dupe bar malo zatalasa kad ona poskoči.

danas se gajic zahvlajuje vucicu na zalaganju, podrsci i pomoci.to mu je neka mantra. 1-1,kvota 1,25

vest da je otac jelene dokic nasamarao jelenu je 1 od 1000...ostale budu hihihi duhoviti nole ogulio bananu sebi i dostavljacu loptica i onda nazdravio cin-cin sa bananom sa decakom, ulepsao mu je detinjstvo, a i nama zivote...

odbojka je i super za igranje 3 na 3 na pesku i ovako obicno, i jos jedan plus je sto kod tipa tenisa, rukometa, odbojke razlika izmedju kvaliteta u muskoj i zenskoj konkurenciji nije recimo kao kod kosarke i fudbala gde zenske konkurencije bukvalno ne mogu da se gledaju bez podsmeha

al opet...to streberasto ponasanje odbojkasa....persiraju roditeljima i svojoj baki i grize ih savest ako urade nesto nevaljalo...uvek rade domaci itd

Pa da... I ne tetoviraju se...

Odbojkašice već imaju predispozicije za medijsku pažnju... Samo ove naše slabo nešto. Da se Ognjenovićka nije kresnula sa Teodosićem, ništa...
A Italijanke se slikaju za šoferske kalendare, u toplesu, kupaćem...
I u Poljskoj isto:
https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/odbojka/provokativni-kalendar-seksi-odbojkasice-na-12-strana-uzdaha-a-medu-njima-i-nasa/0yr138j
Zato je tamo odbojka i popularna.

a kako npr dobro izgledaju neke od njih, i tipa ova stefana veljkovic itd jos gomila njih, prelepe i to sve....al jel mozes zamisliti kolko to uzivo izgleda odvratno, riba od 196cm, kad joj se zagledas u detalje, stopalo ogromno 46 nose, saketine gigantske ako uzme da ti ga drka samo ti se ona rupica na glavicu vidi i tacno vidis kako se kurac gusi ko ribica pokusava da dise na tu rupicu, pa onda nesrazmerno velike i te glave i sve to...ja sam bio jednom sa devojkom koja je tako 190+ isto brutalno izgleda ovako na prvi pogled, al kad se zagledas sve je nesrazmerno, uvo ko saka velicine, ledja ogromna, stopala giganstska, a bas sam se dok nisam bio sa njom lozio na visoke ribe

Pretpostavljam da je tako, ali ne želim da zamišljam.
Meni to lepo deluje na TV-u, volim kako se raduju posle poena, kad tapšu jedna drugu po guzi, a one se mreškaju...