Prijava

Има ли неко стрим да гледам бар доделу медаља?

chipss
RECI RADE LACKOVIĆ DOĐE TAMO I OTPEVA HIMNU PRE TEKME I DOBIJEMO IH 75:0 AHAHAHAHAHHAHAH

Bio je u publici! To je dovoljno!

MILOŠE MILOŠE MILOŠE MILOŠE TERZIĆU

PRŽIMOOOOOOOOOOO, TERZIĆU OPLODI ME :D

Gud džab.
Jes da nisam gled'o nijednu tekmu, al' to nema nikakve veze sa bilo čim.

Zlatoooooooooooooo!!!!!!

Svaka im dala kraljevima. Bilo napeto ko tambura.

ČUVAJ SE SVETE PLAVE ČETE!

covek ne igra ceo mec i onda udje, da poen u dva kljucna momenta...ko zna kolko li mu siste mudanca od srece al je kraljina!

SRAMOTA!!!!!! ZASTO DRAGANA MIRKOVIC NIJE DELILA MEDALJE!!!?????

SRAMOTA!!!!!! ZASTO DRAGANA MIRKOVIC NIJE DELILA MEDALJE!!!?????

hahahha

Svaka Čast!!!!!!!!!!

Gledao sam nekoliko mečeva prije polufinala i oduševili su me. Kapiten Miljković je izjavio da je uspijeh ako budu i među prvih šest, prije nego što su otišli. I onda naprave nešto ovako. Svaka čast. Nisam imao snage da gledam poslije 1:1 u setovima. Jednostavno sam izgubio previše živaca na košarkaše i na tenis. Mnogo se pričalo o košarkašima, a odbojkaše je većina zaboravila.
A oni su uvijek tu, dođu tiho i uđu u legendu.

Objasnili su momci! Zaslužuju doček!

Како је последњи поен био дојајан, Боже... Реци колику ће грижу савести имати овај Жабар што је пустио лопту, мислећи да иде у аут...

Mene nervira što neće biti ni mrvica ljudi od onih što su išli dočekivati Đokovića poslije Vimbldona. Đoković igra za sebe, a ovi ljudi već primaju fine pare u klubovima u kojima igraju i reprezentacija im je finansijski maltene ništa. Milijardu puta je, bar po meni, važnije ovo zlato nego bilo koji Noletov osvojen pehar. Ali ne, čak i u novinama kada su košarkaši gubili, a odbojkaši pobjeđivali, o POBJEDINICIMA je bilo toliko malo teksta da je to nevjerovatno.

Tako je, selenijum. Nole odigra godišnje svega nekoliko mečeva za Srbiju. Eto, poslednji meč je odigrao svega 15ak gemova i onda maestralno skiknuo i ljusnuo na dupe.
A odbojkaši uvijek tu, u svjetskom vrhu, a najmanje se priča o njima.