Prijava

Дивни су.
Партија са Русијом им је меч године, дефинитивно.

Zna li neko da li igra Vermiljo još uvek za Žabare?

Не, техничар им је Травица.

И додела појединачних награда је била очекивана. Једино ме изненади онај мали Пољак, мислила сам да ће, на пример, Михајлов добити награду за нај сервис.
Поново хејт РТС-а, због свега. Убедљиво највећа штета што Кораћ није ниједну утакмицу пропратио.

Кораћа су вероватно после СП-а у атлетици послали у неку установу. :)

Najveća dobit srpske odbojke je to što su Koraća držali podalje od mikrofona.

A mora da se već bio naoštrio da oplete po Miljkoviću.

Кораћа су вероватно после СП-а у атлетици послали у неку установу. :)

Могућ сценарио.

A mora da se već bio naoštrio da oplete po Miljkoviću.

Добар је Кораћ.Тисућу пута занимљивији за слушање од Милинковића.

Одбојкаши су ме просто одушевили, мислим очекивало се неко полуфинале сигурно, али злато.... Свака им част, просто су разбијали онда када је то било најпотребније.... Редовно нас обрадују и мислим да ће ова генерација са садашњим јуниорима у будућности правити дар-мар у свету и у Европи..... Честитке момцима и само нека тако наставе....
Исто тако, мислим да је срамота што није више од 10.000 људи било на дочеку, кад је Ђовак дочекиван (не кажем да није заслужио, далеко од тога) било је 100.000 људи и то је још довео пола породичног стабла....

Svaka im cast :) nenadjebivi su

ЧУВАЈ СЕ СВЕТЕ ПЛАВЕ ЧЕТЕ!
Ја се заљубио у Бракочевићку.
Идемо, пишај по сиротињи!!!1

Ја се заљубио у Бракочевићку.

ЈА сам заљубљен одавно! Мрш! :Д

Ништа онда пада неко такмичење. :)

Нека ти Бракочевићка, дај мени Шпановићку! Ето, договорили смо се! Ствар решена :Д

Ахахах, вид га. :) Договорено. Виш да све може мирним путем да се реши.

Увек сам за цивилизовано решење!

Види их како се цењкају, као да су робље. лоло

Нормално да се цењкамо, и ти да си се цењкао, не би био трудан... Сад ће слушаш кењкање, уместо ценкање!

Де си Млато, Сунце му јебем :) Ош и ти неку, да плаћа издржавање детету? :Д

Ево ме, колега. :) Нека, фала, нашао сам ја већ љепшу од тих ваших. :) А то за дете није истина, то Елек измислио да ми напакости зато што нисам хтео да му дам. лоло

OVA BRAKOČEVIĆKA JEBE I ZAVRĆE UŠI... IMA DA JOJ SE JAVIM DA SE NAĐEMO U JAPANU KAD ODEM

Одбојкашки савез треба да подигне споменик мрежи. :)
Цуре су јако симпатичне и видело се на крају колико им значи ово. Баш ми драго што су добиле. Још да играју Ања Спасојевић и Ивана Ђерисило, све би погазили, чини ми се. Мислим, није да су у овом саставу лоше... далеко од тога.

Ћути Стивене. Ја сам се жив појео. Али свака им част.