Prijava

Molim da mi se iz groblja vrate definicije bolje je i količina pameti,postavljenih danas. Pogotovo bolje je,jer već postoje takve definicije sa istom koncepcijom i mirne duše mogu ići pod "nije definicija".

Definicija koncipiranih isto ili slično kako sam ja postavio ove dve, mnogo je na ovom sajtu i prošle su glat. Ako ih brišete,onda ih brišite svima.

I nemojte me opet proglasiti za buntovnika bez razloga.

Ujedno molim da mi se obriše definicija demagog, postavljna na početku moje prijave na sajt.

Hvala unapred i ne ljutite se.

Kurde molim te da mi daš uputstvo kako da linkujem adresu definicije.To sam pokušavao nekoliko puta,videvši da i drugi to rade,ali nikako mi ne uspeva.

kuvajlija iskreno i treba da ostanu na groblju jer nije definicija.a kad bi isli ravnopravnost onda bi sve o caku norisu bilo obrisano,ali to su starije definicije i nema svrhe ih brisati,a i ti nisi pocetnik,mozes mnogo bolje da napises DEFINICIJU,ali kako hocete,modovi su tu

Našao i vratio ih...i bez linkovanja.

Pa linkovanje je prosto,samo iskopiraš onu adresu na vrhu svog ekrana (copy-paste) i staviš je na post koji pišeš. Kasnije je samo kliknem i odem pravo na tu stranu.:-)

P:S: Sledeći put ovo napiši u "Zamerke na moderaciju" ,ne moraš da otvaraš svaki put novu temu za to.:-)