Prijava

Šetnja. Minimum 10km/h. Najamanje 5km.
Ode i bes i oko 400cal (a može i više).

Ja licno, kad sam bas-bas-bas besan, razbijam namestaj. Nije da se izlecim od besa, ali me prodje bar malo. Cudo je kako coveka u afektu udarac nista ne boli, i samo se plasim da me nekad neko ne iznervira toliko da ga udarim u afektu. Mada me generalno stvari nerviraju vise nego ljudi, jer ljudi vas losim stvarima vec tesko mogu iznenaditi.

Inace sport jeste najbolji lek, ja preporucujem plivanje, ono deluje skoro trenutno. Naravno, najpre manijakalno, dok ne prodje bes, a kasnije kuliranje, takoreci meditacija.

Pa pazi, kresni se sa njim, obicno medju takvim ljudima je i najbolji sex, pa ako te i posle toga nervira onda ga udri!

мислим да је већ дошло до овог "удри" :)) разумеш, много више и боље јебе у мозак него овако :)

Zar ne mislis da je malo okrutno 2 na 1?! ;)

хаха :) ма ја бих то 1 на 1 него пре ће моја рука да прсне него његово било шта :)

Druga stvar, kako bi se osjecala i da, recimo, uspijes da ga premlatis? Mozda bi napravila vecu stetu sebi, nego njemu, i pri tome ne mislim na fizicku stetu. Gorke su takve zadovoljstine.

ово ме мало и боцка, али он је тежак лицемер и јако је заслужио батине. Можда би ипак била сатисфакција без кајања. А план ми се од јуче променио, не бих лично да га пребијем него можда да му сместим нешто, јер овако је велики ризик неуспех, а још плус можда после страхујем од контранапада :)

Ma namestaljka je iz raja izasla. Samo sto te to nece osloboditi tvog besa, nista bez svojerucnog potpisa na njegovoj faci. Jbg, ipak cete morati vas dve da se organizujete.

Нисам чито шта веле остали ал' ћу ти рекнем шта је мене одржавало нормалним дуго времена.

4 пута недељно тренинзи да не могу да устанем сутра. Не говорим о шаху или чаши већ о тешкој физикалији. 2 сата тренинг где цедим добок колико сам знојав. А да не помињем да мени тренинг није тренинг ако ми пулс није у просеку 140.

После тога мож' да ми јебеш матер, а ја ћу се смејем и да кажем ако ако, само ти навали.

ух ух ух.. ту си у праву.. значи рецимо да наместим, а ја фантомку на вуглу, па да шутнем бар једном..? :)

А да не помињем да мени тренинг није тренинг ако ми пулс није у просеку 140.

После тога мож' да ми јебеш матер, а ја ћу се смејем и да кажем ако ако, само ти навали.

I onda dodjem kuci odslusam malo muzike uspavam se ponovo sam rodjen, fuck yeah!

ух ух ух.. ту си у праву.. значи рецимо да наместим, а ја фантомку на вуглу, па да шутнем бар једном..? :)

Pa nisam bas strucan, ja sam dovoljno agilan da mogu svakog da izazovem 1 na 1 :)

Ali svakako sutiraj vise od jednog puta, i pazi da se ne povredis, gadjaj u meke delove tela - tebi prija, a onom drugom svakako ne ;)

Ja bih ti preporucio da poslusas kolege i ponovo probas sa kresanjem. Bice bolje, bice bolji, nama muskarcima treba vremena. A i ja kazem da je zena k'o gitara, kad predjes sa Gibsona na Ibaneza, treba ti malo vremena da se naviknes...

Treniraj tai-chi-chuan.
Meni je definitivno pomoglo,bila sam večito k'o zapeta puška.Sad to retko doživim,jednostavno,mozak funkcioniše na drugačiji način i ne da ti da te ponese bes i sluđenost izazvana istim.
:)

Најчешће ми треба неко објекат за искаљивање беса. А бес искаљујем тако што вичем на некога. Тако да, уопште нисам пријатан кад попиздим.

А кад попиздим од неког на Вукајлији, онда ови које после тога банујем добију бонус од три до седамдесет дана бана. :))

Ја плачем и дижем руке од живота. Понекад и изнабадам неког.

Ja rovem k'o mecka. Obicno jednom godisnje. To za to.

I na kraju zaspim...

znaci plazma, znaci mleko, znaci banane.. lepo u klub, pa se iskacem ko covek i izigram i izvristim i posle upala misica, al mirna bachka!

predlazem dance akciju, smiri zivce uvek!

Jeste zoOm,svaka ti čast za taj recept!
Alal vera!

Znači plazma, znači mleko, znači banane.. lepo u klub, pa se iskačem ko čovek na nečiju facu i izvrištim i mirna bačka!

Izađeš na balkon, zaurlaš dok se ne usereš, onda zapališ cigaru.
Ne lomiš ništa. A i komšije te izbjegavaju kasnije. Što je u mom slučaju vrlo odlično.

sta god da uradim, ispadne neko sranje....

msm, koji god metod za smirivanje (od gore navedenih) primenim, na kraju ipak bude belaja i povredim nekog... psihički ili fizički. a već više od deceniju pokušavam da izvežbam strpljenje. od sopstvene naravi nikad ne moš' pobeći. vratiće se s osvetom! kad-tad...