Prijava

Gledao sam kako se po forumima i na četu svi žale na sve. Pa je tu i nedostatak definicija dana i nove odabrane definicije. I onda sam mislio da uopšte ne bi bilo loše da se vrate definicije dana. Za mase, jelte, ali i da odabrane definicije ostanu, da se vide i starije, a nepravedno neuspešnije. I tako da na naslovnoj sa strane dodate ono prozorče sa odabranim ili def. dana, kako vam se ćefne i kontam da bi svi onda bili srećni. Defke dana se biraju automatski, a odabrane modovi kad imaju vremena, kao i do sad, i ne bi bilo problema.

Ima već takvih tema kol'ko hoćeš.
Evo ti najaktivnija, pa nastavi tamo: http://vukajlija.com/forum/teme/15123

Jebiga, rekoh nije los predlog pa da se vidi, kontao sam da ce tamo biti zatrpan spemom.

skroz protiv. uvek se nadje neko ko ce da se zali na nesto.
sajt mi odavno nije bio interesantan kao sad. u pocetku mi bilo malo trulo sto se postavljaju mnogo cesto defke u odabrane, sad vidim da ni to nije lose.
bolje ljudi da citaju dobre defke nego da pisu sranja u trci za def dana

bolje da citaju dobre, zato sto ce posle i pisati dobre.

Da, pa i imas pravo, prosek trulih defki je dosta opao.

Ništa ne treba menjati, samo vratiti temu sa predlozima za odabrane. Odlično je!

Defke dana su govno, svaki papan može vrteti neku reč po glavi par minuta i smisliti smešnu konotaciju za istu. I svaki papan može da izmami dosta pluseva za defku dana. Mislim da modovi trenutno rade dobar pos'o i da biraju prave defke. Dosta onih autora što su imali po pet defki dana nedeljno su sad vidno potonuli, više se ne zna za njih (svi znate na koga mislim).

Колко су досадне ове теме

Zmia

Колко су досадне ове теме

jel smem ovde da se zalim sto su mi izbrisali definiciju???
40 devica,jeste bila plagijat(ne druge definicije) ali bila je dobra . . .

jel smem ovde da se zalim sto su mi izbrisali definiciju???
40 devica,jeste bila plagijat(ne druge definicije) ali bila je dobra . . .

Ne smiješ da se žališ inače. Nebitno je li bila plagijat druge defke, uglavnom je bila plagijat, to ti je to :)
Moraš sam da smišljaš defke :)

ali bila je doooooobraaaa,smrc rip

Дебели пацову, јесмо ли се ми договорили нешто...

Kao što neko reče na sličan predlog, vicevi su na podforumu Zezanje.

Пребачено у подфорум зезање.

Пеки д џем

Zmia

Колко су досадне ове теме

Treba obesiti sve autore koji su imali više od jedne defke dana.