Prijava

Posto vec dvoje clanova kaze da mi je najbolje rangirana defa skinuta iz ckm-a, neka ovde neko postavi iz kojeg je to broja (ako zna). Ukoliko je u pravu, definicija ide na brisanje! Dakle, definicija je cooler

Prvo da se utvrdi kada je izasao CKM a kada je napisana definicija!

def je 7. septembra, a za taj ckm niko i ne zna da mi kaze... inace, ckm obozavam, mada ga retko kupujem, svaki 3-4-ti broj. malo sam se razocarao kad sam video da dosta fora skidaju sa vuke, zato me i zanima da ovo isteram do kraja. postoji mogucnost da sam negde podsvesno zapamtio nesto sto je izaslo u vidu ove defke, ali nisam siguran, zato i molim redovne citaoce ckm-a da pomognu. ovo mu dodje kao naucni projekat, a i ko me mrzi moze na taj nacin da mi obrise najbolju defu :))))))

http://jeremy.blogger.ba/arhiva/2008/12/21/1966407 - evo sta mi je zasad selenijum iskopala, lik jos i nadogradio, al ne da je unakazio, hahahaha

Hahahahaha!!!
Ovo je sjajno!

Aha, odusevio sam se koliko je lik promasio poentu moje definicije! Da ne spominjem sto je ubacio bosanske izraze... Inace, ja zasad ne uspevam da izgooglam nista osim gomile citata defa sa vuke po myspace-u, koje su uglavnom uredno prekopirali i naglasili odakle su...

Ima i neki blog.myspace ali ne možeš se ulogovati, a sem toga sve je na kineskom...