Prijava

Овде се мисли на љубав између мушкарца и жене.

Сад сам одгледао неку серију и ликови од којих је једно жеМско а друго мушко се воле, ал оно баш се воле, али не могу да буду заједно.

Прво овај је старији једно шурнаес година од ње, друго ова је малолетна а треће овај је жењет. Никад се нису пољубили имају велику жељу али њихов морал то не дозвољава.

Касније ће буду заједно то сам већ једном одгледао, али ме занима ваше мишљење. Да ли је таква љубав могућа, ако не постоји физички контакт?

Totalno je moguca. Koliko je to zdravo za psihu, to je pitanje koje treba postaviti.

FEjz, kad ces vise da prerastes sapunice?

Смртно волети некога иако га ниси пољубио

a onda izadjes iz puberteta

Ја мислим да је то скроз могуће.
Као што је могуће осећати десексуализовану љубав према ближњима, тако је могуће смртно волети некога без додира.

Брате Келте, ниси ме сконто.. дао сам и објашњење ситуације у првом посту...

Ljubav je govno, još ona nemoguća :)

Mada je moguće... Jer, ako gledaš logično, ne zaljubiš se u nekoga, mislim ne voliš nekoga samo da bi ga poljubio, prvenstveno ga voliš kao osobu, kao prijatelja, pa onda sve ostalo, znači tu osobu možeš voljet' i bez poljupca, tako da DA, ZA CRNU GORU KOJU VOLIMO. E majku im jebem, ovo je bio slogan za referendum, pu

Okej, Fejze, ako si stvarno mislio ja cu ti stvarno odgovoriti. Da, zajebavam te za sapunice jer tako zvuci. ALI, salu na stranu- moguce je. Znam iz iskustva. E sad kako se zavrsilo- to je druga prica:)

E sad kako se zavrsilo- to je druga prica:)

Ti se sjebala zbog njega, kako drugo :P

Oh, ne:) Niko nije sjeban:)

Без то смртно, жив сам пример.

Е видиш ја мислим да није.. Контам да ако некога волиш на тај начин као жену, не можеш да волиш а да је не додирнеш. Више онда та немогућност да је имаш долази до изражаја и због ње имаш утисак да неког смртно волиш.

Знате, онај јебени инат! Кад нешто немаш много више га желиш

Мислим да тај инат и пркос је последње што треба да покажеш, у оваквој ситуацији.

http://www.youtube.com/watch?v=YjUaWiy_QXc

Знате, онај јебени инат! Кад нешто немаш много више га желиш

Ja imam fetiš da mi se sviđaju zauzete ribe

Ja imam fetiš da mi se sviđaju zauzete ribe

Ја само такве циљам, а после кад их смувам уживам у својој победи, онако на тенане!

иначе видео сам онај твој виц, умро сам, и ја сам га чуо на ПМФу :)

Мислим да тај инат и пркос је последње што треба да покажеш, у оваквој ситуацији.

Тешко је то обуздати, ипак смо људи.

Jao, Fejz, kakva tema... :)

Ne znam. Bio sam i ja X puta nesretno zaljubljen pa se to nikada nije završilo smrtnim ishodom. Dođe i prođe jebiga.