Prijava

Ajde Džimi vidi ko i zašto mi je obrisao defku Beogradska česmovača.
Cool defka, nije imala skoro nijedan minus. Nikoga ne vređa. Po mom mišljenju čak bi mogla da bude odabrana. U svakom slučaju nije za brisanje. Molim te vidi šta se desilo.

moram da dodam da mi je obrisana definicija pigmej(moralna nula, licemer od coveka)

a sranje koje sam nakon toga napisao i dalje stoji

Druže sekretare, centralni komitet to ne sme sebi da dozvoli.

uaaaaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://vukajlija.com/dozvoljeni-minus/230487

Moja obrisana, već pitao! Već mislim da neko namerno to radi. Taj seks na visokom nivou isto dobar.

C. Komitet nije zadovoljan, ovo će biti na dnevnom redu prilikom sledećeg zasedanja zakazanog za decembar. Izveštaj je poslat i vodji lično.

Svima se brišu danas, valjda će se otkriti ko to radi izašto. Nadam se da će nam biti vraćene defke. Danas sam napredovao za 25 mesta da bi me vratili na staro.

Ljudi ako sam rekao da mi neki modovi idu na kurac to nije razlog da mi se brisu definicije! Mislim da je to mnogo dzukacki!

Nemoj da misliš da si toliko bitan. Rekoh da provjeravamo šta je bilo.
Ne morate linkovati defke, vidimo sve obrisane na groblju.

Кључ док нешто погледамо...

Спорне дефиниције су враћене. Ако постоји још нека за коју мислите да је неправедно обрисана, пријавите и размотрићемо враћање.

mene me interesuje sta je bio razlog tog brisanja? nista vise

Војна тајна. :)

meni je obrisano par defki juče, ne znam šta je razlog, ne mogu sad baš da se setim koje su ali su imale ok skor, tj nisu baš neke ali nisu ni krš, svaki put kad se ulogujem nestane po neka...

Причамо само о дефиницијама које су обрисане јуче око 13 часова.

ok, nisam video da piše to negde no u svakom slučaju ne znam što mi se brišu defke koje imaju skor tipa 13:4. nisu toliko loše baš...

Edit: hvala

Страјо, једна ти је враћена.

Ma ne zalim se nikad na obrisane definicije al mi zao definicije "brazilac" sto sam je napisao za vreme utakmice partizan braga(pod utiskom komentatora) nije imao cini mi se neki skor al ako ocete vaskrsnite je

Ja brišem sve definicije od autora koji mi se ne sviđaju i koji mi ne plaćaju reket.

Uplatite reket Korleoneu u banci ili najbližoj pošti. Tekući račun vam ne treba, samo recite da je za Don Vitomira, znaju oni već.

Uplatom dobijate:
- protekciju na mesec dana
- banovanje nekog ko vam je ostavio komentar koji vam se ne dopada
- maltretiranje istog
- odabranu definiciju na prvoj poziciji u tabeli (pa nek je i golo govno)
- pritisak na pojedine članove da vas hvale i veličaju u komentarima

deo uplate ide u humanitarne svrhe (Džimiju žice za gitaru, Lullaby novi mikrofon i sl.)

Hvala i razmislite, možda baš vi budete žrtveno jagnje:)