Prijava

I ja apelujem na vas, jer mi je mikrofon već razdrndan, red bi bio da se ponovim.

kakav si ti to teniser kad nisi napisao kolki reket da uplatimo

А мој микрофон? :)

Peki, polako..... biće i za stalak;)

Ок, онда јави ако неком треба да се испуцају колена штанглом, да не буде да нисам зарадио те паре. :)

Они раде за кинту, ја из чистог садизма!

E da, i Urošu kohibe , obavezno.

A bre Korle, zajeba me, ja sad bio u posti, u pravu si, znaju sve, i broj racuna, i cak me pustise preko reda kad cuse za koga je...nego nisu znali kolika je uplata. Moram se vratiti sad da uplatim, reci posto kosta?

Ne smije javno da kaže, jer će i Kaizen tražiti proviziju.
Dobićeš PVT.

Јебига ајде сад. 106€ по горњем курсу Народне банке. Каизенов ПДВ је 26% и зато морам да вас "дерем".

Tako dakle! A nama samo sića, a?!

Korle, legendo, koliko da te platim da urnišeš jedinog autora na sajtu koji mi se penje na... glavu? :)

Vidim po broju da mi je neko m maknuo jedan poster. E sad mene zanima, iako pitanje mozda nije za ovu temu: kako da znam koji ste mi poster obrisali, a da ne gledam u pasulj?
I nemojte jebat', neko od vas drtina moze odgovoriti :)

Vjerovatno onaj sa komentarom protiv uplaćivanja Korleone-naloga.

Ajde jos jedan moderator da se doseti ovog Korleonovog, konkurencija ce oboriti cenu. Vec mi je bila ruka na kvaki poste kad mi ovo pade na pamet.

Nije valjda da niko od vas nema herca? (gadja moderatore u njihovu najslabiju tacku, ego)

Nije valjda da niko od vas nema herca? (gadja moderatore u njihovu najslabiju tacku, ego)

Valjda u srce. :)

Vjerovatno onaj sa komentarom protiv uplaćivanja Korleone-naloga.

Jok, taj nije moj, ne bavim se komercijalom. :)

To nije spadalo u ovaj jučerašnji problem. Bilo je već: http://vukajlija.com/mozes-da-se-slikas/167878