Prijava

ako je pljeskavica dobra, onda samo majonez i paradajz ili samo majonez i kupus. Ako je loša, mećem od svega po puno!

pavlaka i luk. Ostalo zavisi od raspolozenja stomaka

majonez i kupus

Фуј! Горе него оно што МрМун маже на леба. :/

http://planetsmilies.net/vomit-smiley-9529.gif

Bilo šta, sem majoneza i luka.

Зависи. Некад ајвар,некад љутеницу и павлаку,некад туцану љуту паприку и вегету,а некад само кркнем доста мајонеза.

majonez i kupus

Ово је вероватно једина комбинација коју никад не би смео да пробам, а знам многе који то стављају. Ајде што не једем мајонез, али још са купусом да се помеша....

Sad sam kupio jednu na putu do kuce, imala majonez kupus krastavac, luk podrazumevem, jebes pljeskavicu bez luka, ali obavezno imam zvaku kraj sebe.

Senf, majonez i pavlaka su takodje odvratni.

ebes pljeskavicu bez luka, ali obavezno imam zvaku kraj sebe.

Џабе ти жвака. :) Можеш и трипут да опереш зубе, опет ћеш да се осећаш, зато што мирис не потиче из уста, него из плућа. Сваким издисајем избацујеш нека једињења сумпора која су растворена у крви, а потичу из лука. :)

meni su pljeskavice kao takve, najčešće odvratne.

Само кечап.

Џабе ти жвака. :) Можеш и трипут да опереш зубе, опет ћеш да се осећаш, зато што мирис не потиче из уста, него из плућа. Сваким издисајем избацујеш нека једињења сумпора која су растворена у крви, а потичу из лука. :)

Od sad luk nije neophodan! :)

meni su pljeskavice kao takve, najčešće odvratne.

Ове београдске најчешће јесу.

A beli lukac izlazi i na kožu.

Pavlaka, ljuto, kečap i ponekad luk.

Можеш и трипут да опереш зубе, опет ћеш да се осећаш, зато што мирис не потиче из уста, него из плућа.

Na to je najbolje popiti pola litre belog vina i potpuno kontaminirati okolinu u kojoj se nalaziš. :)

Бело винце + бели лукац. Убитачна комбинација.
Од ког алкохола се највише базди?

Мислим да од раџе, а?

Кечап, мајонез, павлака.

Некад сам цепао гомилу туцане паприке и сва могућа љута срања која су могла да се ставе у пљеску. Једно време сам стално куповао у некој усраној ћевабџиници само зато што су имали неке зајебане љуте прилоге. Пљеска је била говно али јбг.