Prijava

Šta mislite o tome? Da li biste došli na ideju da ukradete hranu ili pare kad ste na ivici bede i kad nema drugog izbora? Da li če vaša poštenjačka strana da preovlada i da li ćete odbiti?

Da vas čujem.

Sve nešto mislim da bi bilo ko bio pošten, ako je gladan, a pored njega šleper hleba i jogurta.

Ja sam krao i kad nisam bio gladan. Marnem dve-tri jabuke u piljari, takav bio običaj kod klinaca, čisto da pokažeš da smeš. Posle smo im marnjavali pivo, ali samo zato što nisu hteli da nam daju da pijemo u parkiću preko bez kaucije. Pare, od mame i tate, tu i tamo sam dizao, siću za sladoled. E, sad ne kradem. Poslednji posao je bila jedna gajba tamo negde devedesetih, i kad sam skapirao da sam na dobrom putu da zaglavim u pakao, prigrlio sam Isusa i sad volontiram u samostanu Svetoga Roka.

I ja sam isto prestao pre desetak godina. Sad mislim na stvarnu situaciju, zamislite sebe u njoj.

Чуј да ли бих??? Ја крао и кад сам имо пара, а де сад да не крадем кад немам...

Jok, nego ću umrem od gladi ili prodajem svoje božanstveno telo? Bila bi to šteta. Ukradem, jebi ga.

каква црна поштењачка страна... па јел поштено теби да цркнеш од глади.. цје. то му дође самоубиство, а то је већи гре'