Prijava

По мени су најгори надимци који су на брзину смишљени и немају никакву симболику. Надимак треба да буде добро смислен и симболичан као фудбалски клуб нпр, јер под тим надимком ствараш своја дјела - дефке, рефке.. Која сврха и да круну имаш кад ти је име "nonick"..
Аватар треба једном изабрати и не тако често да се мијења.

ХАХАХАХАХАХАХА ЧИКА БУЉА

По мени су најгори надимци који су на брзину смишљени и немају никакву симболику. Надимак треба да буде добро смислен и симболичан као фудбалски клуб нпр, јер под тим надимком ствараш своја дјела - дефке, рефке.. Која сврха и да круну имаш кад ти је име "nonick"..
Аватар треба једном изабрати и не тако често да се мијења.

Da si promislio nikad s ne bi nazvao tako brt
sad si zanavek čika bulja jbg
mater mi je kurva da da

simbolika bulje, tom I

Možda je hteo da napiše "ČikE bulje" (u mene) al se predomislio, kad je napisao...

kasmo kod simbolike đe sam ja, pičke?

Glavni da nisi privatnik kojim slučajem?

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201101/41932/medium_giphy.gif
Tvoja majka drka svinjama. Klekne i puzi kroz blatnjavi mutljag od svinjske pišaćke i priljubi se uz svinju, prstima prelazi preko njenog stomaka dok ne nađe kurac. Počinje da ga cima i drka dok joj pička vlaži, grudi otiču, a bradavice štrče kao gumice na novoj HB olovci. Ispušta groktaj zadovoljstva dok svinja željno počinje da se zariva u njenu šaku, ona pojačava stisak da bi održala kontrolu nad masnim vijugavim svinjskim kurcem. Spušta glavu da bi gledala kako se kurac pomera u njenoj šaci, uzdiše od zadovoljstva i počinje da mazi svoj klitoris drugom blatnjavom rukom uvrćući kukove u ritmu svinjskog zabadanja.

Možda je hteo da napiše "ČikE bulje" (u mene) al se predomislio, kad je napisao...

Solidan žajkism. Veliko E malo kvari, jer potcenjuje nivo poznavanja žajkisma čitaoca.

Mnogo grešim kad kucam. Nisam želela da kod čitaoca ostavim dvojbu slučajne greške ili namernog zajkovanja.
U svakom slučaju potrebno je dodatno izanalizirati dotični nik u kombinaciji sa avatorom.

boh nije valjda bulja ovo pisao?

Ne to je ja misurim bušido

властимир је

a jes nekako suviše slikovito za bulju

Ee da upravu je bač Vlasinarb je to...

Eh taj Vlasuljar, taj pjesnik foruma. Slikovito i umjetnički a opet odiše jednom velikom dozom autizma.

Ovo je preveo bre s engleskog. Raskrinkan je na nekoj temi.

EDIT: Da, Valsinarb.