Prijava

Da li je hejterluk cenjenog autora En_Dottera uzrokovano njegovim sociopatičnim poremećajima ili on nema pametnijeg posla do da tandrče u prazno ?

Šta vi mislite ?

Ahahahahahaha!
Oće l' na kraju svako da ima svoju temu? :))

Kako je krenulo, za nekih mesec dana ćemo imati poseban podforum samo za ovakve teme.

stvarno svako otvara teme o svakome

Мени је Дотер скроз симпатичан лик и волим с њим да се расправљам.
Кад одвали - одвалио је, а то прија мојој души жељној одвала.

Ево његов замишљени брат близанац ће да вам каже. Нисам се логовао од кад су га бановали предпрошли пут. Него његов хејт је ту зато што је човек тешко искомплексиран јер не схвата уметност. А то не схватање уметности га је прилично уништило претходих дана. Дакле, он већину ствари коју види овде сматра малоумним и незанимљивим. То је што се тиче дефиниција. Није да он сматра да је препаметан... једноставно не види ништа интересантно ту. Не схвата човек... оће да се бави наукум и женом, а не писанијима која за њега немају смисла.

Тешко да је социопата, али је сигруно да је културопата и да зато има проблема и да зато хејтује. Не зато што з'инат то ради већ јер не разуме...

dzimi poruči kaizeni da oćemo poseban podforum za rasprave o autorima

Aj da ne otvaram novu temu, bilo bi malo paradoksalno(valjda je to ta reč), ali možda bi trebalo da se razmisli o uvođenju uslova za otvaranje teme.

Popeste se i meni na kurac, što nije baš lako, s obzirom na nadmorsku visinu.

ih tulumbaće od kad sam ja to isto predložio, ali ovako parodiranje tema možda može nekog da zainteresuje da promeni neke uslovčiće

Zakopčaće i on jelek, kada bude k'o ti sada.

Ma jok bre, kul je ovako. Meni su gotivne ove zajebancije-teme.

Па, па... па ви се спрдате са мном... ја мислио сад ће неко озбиљно да дискутује о мени... па то је неправда...

Бринг Ен Дотер, феч Ен Дотер, ту д слотер! ;)

Ja bi pre reko da En Dotter mlati punu slamu. :) Ume čovek štošta pametnog da kaže, ali mu je ona tema o korišćenju moderatora totalno nekul...

Filantropofob
ih tulumbaće od kad sam ja to isto predložio, ali ovako parodiranje tema možda može nekog da zainteresuje da promeni neke uslovčiće

Cek, ti si ovo otvorio iz zajebancije, ili da bi mi promenili uslove? Zbunio si masu sada.

Ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti...

ma skurnja bre na račun i foruma i dotera

Ja mislim da on treba malo da odmori.