Prijava

Jebite se Novosađani. AJMO BEGE

I kako jebeno osjetim kad me spomenu na temi, to je strašno.

Talični Tom je jedan veliki gospodin.

Slepi, ne vjeruj im, pola ih je iz Kovilja, a izlaze u Kać i bodu se noževima.

de ima da se jede ta punjena piletina u kifli sa sampinjonima??
objasnite detaljnije posto ne znam imena ulica

Добар бурек испод сача у Стражиловској, преко пута оних копирница и Карибика, кад се од факултета иде ка центру.
У Браће Рибникар (ту где је Паб на Булевару, па напред у улици) има исто солидна пекара Код Бате, од пола 9 увече све у пола цене.

Добар бурек испод сача у Стражиловској, преко пута оних копирница и Карибика, кад се од факултета иде ка центру.

ovo je užasan burek, ni u kom slučaju ne idi tamo. to je burek koji ima otprilike 0% masti i skroz je suv, plus je preskup za količinu koju dobiješ. možeš komotno da ga jedeš onako rukama direktno da ga uhvatiš a da ne moraš do pola da zavrneš rukave, a čak ni da pereš ruke posle, pa kakav je to burek ako se ne zamastiš do laktova, pitam ja vas?

Добар је, а 600 динара је кила, на грамажу се плаћа. Иста је цена тамо у Футошкој улици на почетку, кад се не скрене ка центру код пијаце, већ на супротну страну. Ту је као маснији.

jesi lud, pa najbolji rekbu u beogradu je kg ispod 600 dinara. koji vam je kurac novi sad decxko
i još jedan jeftiniji koji ne opada u kvalitetu kod ljupčeta, preljepo. oko 450 dinara je kg, kroz metal bi lamentirala mast iz toga bureka

Брате, нећеш се најести у Новом Саду, то ти одма' могу рећи... боље научи сам да куваш али најозбиљније.

А ти мртви буреци на грамажу су говно. Поштен човек не мож' да се наједе, још капираш има брдо, а оно кобас.

Од тих пљески пробај у Магази (угао Стражиловске и Радничке), у Бубију код Воше ил' код Брене на булевару... мада су малтене свуда пљеске исте, чист просек како год окренеш.

И у оном другом Бубију имаш неке добре куване ствари и то јефтине... раноразне чорбе и те зајебанције. Ето, доста од мене.

bubi kod voše izuva kako dobre pljeske.

OOOUUUUOOO MILION DOLARA SVA VRATA OTVARAAAAAAAAAA

nije sranje uopšte, štaviše praktičnije je. a ako ne znaš koliko ti je dovoljno stvarno si nemač pojma. pola kile bureka, jedan eventualno dva jogurta, ili kupiš jednostavno onaj od litre. eto moje mjere, a i obično gdje se prodaje burek na gramažu imaju i stolovi? da se sjedne i pojede, pa ti uzmi još ako ti bude zafalilo

Матори, лош однос цене и количине.

Јеби га, како коме, неко поједе мање, неко више. Радије ћу дати 150 динара на парче бурека него на 300 грама саламе и векну хлеба, или месни нарезак.

Pomislih da dogovarate okupljanje..
Ništa onda.

ил' код Брене на булевару.

koja je ovo urbana legenda...

najbolje da se jede pita u sarengradu.500 dindzi kila.7 vrsta.

jebote jel dolazis u novi sad da jedes jebene pite i slusas zvonko bogdana ili da karas gomilu riba koje lice na nesto?