Prijava

Sramota je samo ako trandza tebe jebe ovako stw ima veze dal si nagno zensko musko trandzu ili zivotinju sve je za ljude

zivotinju samo ako su obe strane pristale

Beše neka slika s "gej parade" gde kroz centar šetaju taj dženi i jedna neka feministkinja veganka neka prsla i oko njih tipa trijes pandura, a samo nji dvoje u šetnji xd

Pisam vam se i serem u novi sad kad je u najobicnijoj pecenjari jagnjetina 1900 dinara. Dobra brate i ne zalim ja da potrosim ali mnogo jebote

a koliko je to skuplja nego po ostalim mestim?

Pa tako zapravo, od 1200 do 1500 u vr' glave

gde?
u malom mokrom lugu 2 soma

Ima tamo kod glavne kad se krene bulevarom valjda mesara gavrlilović pa svaki dan pečena jagnjetina al nzm cenu a ti si pero bio u restoranu knin sig brt

knin,pardija ili trojka.
u mladenovcu 1500 u restoranu.izguglao.
a i razlikuje da li ces sesti i pojesti ili ce ti dati u papir pa da jedes di stignes.
raznaj, sac...
super ako ima jeftino.a da valja
to kod gavrila je nesto bagatelno.10ak evra.al nije restoranska varijanta.upakuju ti i nosis.
imaju usluzno pecenje.kupis kod njih meso i oni ti za dz ispeku.

cuo sam samo dobre reči za gavrilovićevo roštiljanje

Potrebna pomoć krompulju - koja policijska stanica je sad odgovorna za adamovićevo/grbavicu??? Bila je ova u miše dimitrijevića, ali je zatvorena, pa me sad zanima gde je to prebačeno?

stanica stari grad u radnickoj.
a i mozes nazvati ns mup i pitati.

Neko mi reče detelinara, al reko ajd ovde da proverim, ne ide mi se do detoša lolol

Pazi kad sam čitao tu vest i nisam obratio pažnju da piše gde je premešteno...

dobro je, nećeš morati da se cimaš do detoša

idemo na sever ekipe novosadske