Prijava

Da li neko zna?
Za koje pare bi se prodali?
Lepo navedete "ja to i to ne bih radio osim da mi se plati toliko i toliko".

Што рече Гамби пре неки дан: "Да ти није можда дошао Јовичић у госте?" :))

Da mi daju sve što poželim. Jedino tad.

ne bre Peki..nego eto...nemam šta da radim a mrzi me da kenjam po komentarima..a kao i da sam smorio malo sa kenjanjem...nekako su počeli ljudi suviše ozbljno da me shvataju..a ja se samo budalasam...

Filozof a šta?

има један виц....

пита неки баја углађену фину даму...
-Госпођо да ли би сте за 100€ спавали са мном?
-Ју бестидниче!!!!
- Госпођо да ли би сте за 1000€ спавали са мном?
-Ма дајте молим вас, оканите ме се!
-Госпођо да ли би сте за 10000€ спавали са мном?
-Ма шта вам пада на памет, ја сам фина жена.
-Госпођо да ли би сте за 50000€ спавали са мном?
-Знате, ви немате те паре, не питајте ме глупости.
-Госпођо да ли би сте за 100000€ спавали са мном?
-Па знате, искрено бих.
-Е па пошто смо констатовали да сте курва, да почнемо лицитацију испочетка.

:))) савест , или јесте или није на продају

Savest nema cenu, plaća se isključivo neprospavanim noćima. Na šta je sve neko spreman zavisi isključivo od toga koliko sna mu je potrebno da bi normalno funkcionisao.

ajde bre šta se pravite..neće niko da vam plati...ne mora se brinete...pričamo samo...

Korleone u pravu si..ali sve ima svoju cenu...sad ja mislim da je oduvek tako, neki tvrde da je od skora...zanima me iskreno mišljenje...za koju lovu je čovek spreman da uradi nešto što inače ne bi...

Ja nabrojim sve što oću, uz pravo da šta god zatražim od njih do kraja života dobijem. Bilo šta. Jedino bih pod tim uslovom pristao, i još bi se verovatno dvoumio.

Cena savesti koja je na prodaju varira od situacije i podlozna je inflaciji.

Samo savest koja se ne prodaje nema cenu. Korle to elaborirao.

ima to Filozof ali samo kod rogonje...kod mefista...ali pitam šta je to što ne bi uradio...konkretno..ubio, opljačkao babu, prešao na crveno...

pa to Virtual..to me zanima..po delima... za ovo delo ja bih tražio ovoliko..za neko drugo onoliko...

sevast? jeftin je :)

ne, ne sevast..savest...

Pa vidi, broj dela je ogroman, ko ce da nabraja ...

Znam tipove koji uzimaju mito i ladno su u situaciji da od jednog za istu stvar uzmu npr. 500 evra a od drugih 50 evra, znaci ljigavo i rastegljivo.

Sto se mene tice ja ne bih uradio ono sto je protiv mojih kodeksa ni za koje pare, a za ono sto mislim da je o.k. i ne trazim pare. Jebi ga mozda ce neko reci da je glupo, ali brate ja sam relativno srecan covek i ne prodajem savest.

javio, to je jedno te isto, osim što sevast nema savest, dok savest ima sevasta :)

ima neko da bi nešto uradio za neku lovu ili smo svi visokomoralni?...bem li ga gde ja živim...

Aj kad si zapeo. Ja ni za kakve pare ne bih ubila ljudsko biće. A one fore iz filma "Nepristojna ponuda" i sl...mislim da se u stvarnom životu niko ne bi mnogo premišljao za jedan običan sex, samo zavisi šta je za koga dobra kinta.

мислим да мука руши сваку савест. Ако те мука на нешто натера, све пада у други план.
А за паре, то не знам. Нисам био у искушењу, не познајем себе толико.

@javio ne radi se tu samo moralu

Najvazniji je licni osecaj zadovoljsta i srece.

Nesrecni upadaju u spiralu prodaje savesti i nikada im nije dosta.

Oni srecni, a najcesce i skromni, drze do savesti i ne prodaju je.

Staro pravilo za vrbovanje spijuna u drugoj drzavi. Nadji nesrecnog coveka, ponudi mu malo "srece" i eto imas ga da radi za tebe sta god pozelis.