Prijava

Juče sam gledala ovu temu i žalila kako je brzo umrla lololo
Evo da se javim i ja.

Moja baba je iz Nikšića, Ljeposava. I to mi je jedina veza sa tom državom, po ženskoj liniji. Jeste li imali snega ove godine? :)

Ču ovoga(ove), jedina veza. A da ti baba engleska kraljica, bil isto reka-jedina veza. Đeš bliži rod od babe, čoče(ženetino)!

I ja kažem, jedna, ali vredna. Nego, zabrinuh se da mi se to neće uračunati. :)
Ona je sve ženskinje iz familije, uključujući i mene, naučila mnogim korisnim stvarima. Crnogorka, ih! :)

Ne sujmam, marcipan ženo!
Ti si vas cijela Crnogorka, po cijelu tijelu.

/// padalo i u Novi Sad Milice. Zatrpa nas sestro ko sumanut. To mora da je neka ujdurma. I Evro pada, da znaš.

Jeste li imali snega ove godine? :)

Jedva živi ostadosmo :D Ozbiljno, padalo je dosta. Prošlog ponedeljka je bilo napadalo, a u nedjelju sunčano bilo. Samo čekam pare da počnu padat'.

Jeste, visoke! Jedino sam nežnije crte lica pokupila na ove muške iz familije, Srbijance. :)))

edit: Odlično, Milice, ali verujem da je opet sunčanije nego ovde. :)

Nije nešto sunčano al' toplo je :) Pa se može preživjeti :D

ja ne znam kako kod tebe Milice al u moje parce Crne Gore snijega skoro da nije bilo, pao je 2 puta za cijelu jebenu zimu a drugi put je bilo prije nekoliko dana i zadrzao se cak pola dana.
mada prvi put je fino napadao :)

Sedplast, mora da si ti iz ovih južnijih krajeva :D
Ođe kad pa'ne zaledi i nikako da se odledi. lololo
Al' i ođe je prvi bio fin dok nije zaledio :)

kakav crni jug Milice :))
kazem ti pao je jednom onako dobro da se zadrzi nekih 10-15 dana a ostalo sve po dan-dva.... a da je ladno, ladno je! :D

Moj je otac rođen i odrastao u starom Baru, selo Tomba. Ja sam imao državljanstvo Crne Gore dok se nije odvojila od Srbije, posle sam se ispisao iz razreda kad su počeli da dolaze novi đaci iz južnih sela...

I dalje se smatram Crnogorcem, ali prvenstveno Srbinom.

Да се упишем у тему. Мада нисам прави Црногорац, ал' ајде.

Неђе сам са Смарком причао на чету о окупљању, али сам дошао пљан кући, па се не сјећам разговора и је ли пао какав договор. Не знам ни колико нас има. :)

kazem ti pao je jednom onako dobro da se zadrzi nekih 10-15 dana a ostalo sve po dan-dva.... a da je ladno, ladno je! :D

Mislim da je tako nešto bilo i ođe :D
Al' zato kad dune vjetar ubije mi volju za životom :D

Не знам ни колико нас има. :)

Ako je vjerovat' onoj temi đe su upisani gradovi Vukajlijaša ima nas 10-15 :D

Ovo više fore radi, ali ima pojedinih elemenata istinitosti

http://vukajlija.com/cojstvo-i-junastvo/86560

Неђе сам са Смарком причао на чету о окупљању, али сам дошао пљан кући, па се не сјећам разговора и је ли пао какав договор. Не знам ни колико нас има. :)

Ima nas nekoliko...

Saću ti reć...

Me$a, ti, Šta htjedoh reći, Ledeni, Merci, Kolifild.... Ima li još ko u pg, u pičku materinu :)

Mare dolazi u novi sad u suboti sčuo :)

Eh sad... Trt :))
Bih ja rado da mi put guzicu vidi, nego mi ga ne može bit :)