Prijava

(iako je država) mislim da i ovaj "region" koji nam je dao take sinove kao što su Aca Lukas, Dejo Savićević i Mešja dobije svoju temu ovde...

Molim, da Crnogorci nastave...

EDIT: Kolega Samhain je sugerirao da i Vojvoda Đurišić zaslužuje da njegov zavičaj ima svoju temu ovde.

Nisam znao da je Lukas Crnogorac.

Убаци и војводу Ђуришића међ' ове легенде...

Lukas Crnogorac.

Ma Vuksanović, gde nije Crnogorac :)

Samhaine, prihvatam...ću ga ubačim.

Evo me, evo.... Tu sam

Ja sam poreklom Crnogorac :D
Doduše, još je čukundeda došao s planina u ravnicu, al' da ga jebeš, Crnogorac sam... Na neki način...

evo i mene...ovih mojih, Mićkovića, muških u Srbiji ima četvorica-ja, ćale, đed i prađed, ali ih je zato pun Nikšić... inače živim u Beogradu, ka' svaki pravi Crnogorac ;)

inače živim u Beogradu, ka' svaki pravi Crnogorac ;)

Hahahhaha ovo je super :D

Živjeli mi,dobri ljudi su četiri ruke...

Riječima ne mogu opisat' svoju rodnu grud... krš, zato vi evo pjesma o njoj, momci su se maksimalno potrudili da je dočaraju.

http://www.youtube.com/watch?v=tbaMHI0odpk

Bra'o, to je to!
Grofe, zafali se crnoj gori što je oprđela mene i meśu

Kako da nijesmo Vesnam, samo reči kad i đe (mojne samo Pljevlja i tako to, skoro pa vangranično) no tu nešto, u krugu od 10 kilometara.

Neće mene nešto taj link Valdemar, blokiraju mi odgovori.

Pa, i nema vas nešta! Jeste se osuli?
Moji kažu isto, da smo porijeklom iz Crne Gore, al da će biti sve u redu!

evo i ja da se javim da sam tu :)

Meni su čukunđed, pranđed, đed i otac iz Crne Gore. Krenete od Nišića magistralom ka Šćepan polju, pređete Javorak, i dođete u selo Rudinice u opštini Plužine i u kafani jedete priganice s medom, dok gledate u Pivsko jezero. Do jaja.

Moji kažu isto, da smo porijeklom iz Crne Gore, al da će biti sve u redu!

to je taj humor