Чачанизација

  1. Je li Čačani, kakav je taj vaš Velja?

  2. Velja kralj. Napravio tunel i sto pedeset kruznih tokova u gradu.

  3. Napravio dotični put do svoje kuće u Atenici, sve ostalo je nebitno. <3

    Ne može da se poredi sa Palmom. Za Čačak se zna da je bogat grad i da ima dosta para u budžetu, a prosečna plata je vrlo niska.

  4. Pa je l' klošar ili nije? Šta uvijate, fino pričajte.

  5. Budala kao gedžovanska seljačina ili budala kao lopovčina?

  6. Pa naš kao, nije on baš lopovčina, on je više za kracuckanje onako po malo...:)

    http://www.youtube.com/watch?v=CFw_iF6Tx0M

    A seljak je onaj najgori. Ona dzudza nepismena bez dva zuba u glavi.

  7. Био сам једном приликом у селу на сеоској слави илити обетини, одма' после оних револуција и преврата и дош'о Веља. Елем тад сам кидао бајадере, дебели клинац. После тога је и Вељо узео бајадеру и наглас рекао "Да видимо да л' ваља!" и онда сам бацио поглед на његову стомачину. Од тад сам неким чудом смршао и престао да једем бајадере.

  8. A seljak je onaj najgori.

    Ma to znam. Ali evo šta meni vredi što je moj Dulić školovan kad je...

  9. Eee, a nama je Velja napravio zatvoreni bazen. Istina u svom dvorištu, al dobro.
    Nema šta, patriota i humanista kolko 'oćeš.:)

  10. E mogli bismo sutra smuvati neko okupljanje u Čačku.
    Ja ako ne budem radila ovde doćiću u Čačak, Pufna je već tamo.

  11. па видећу да ли ћу моћи сутра, имам као нешто договорено али ништа сигурно. а у суботу сам код радише у кафани одељенски да се одузмемо : )

  12. Ja бих волео да вас видим уживо, ал' стегао факс.

  13. Pa jesi ti na Tehničkom u Čačku il van?

  14. а у суботу сам код радише у кафани одељенски

    Ta kafana mi u komsiluku.

  15. ја сам ти ту сваки викенд ако нисам у бг-у на текми... зависи од пара увек..

  16. Ostali?

    Pa naravno. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.