Чачанизација

  1. Pa ništa onda, vi se dogovorite medj sobom, a ja ako dodjem došla sam. :)

  2. хахахах наравно да знам вујана !! легенда највећа, нисам срео позитивнијег и смешнијег човека мајке ми : ))

  3. Bukvalno, on mi je komšija i super prijatelj... mnogo dobar Čovek ljudina!
    Drago mi je da nailazim na Čačane, ako ga sretneš na nekoj utakmici reci da ga je pozdravio Nešo Pavlaka, komšija. Ja sam u NS, pa ne znam kada ću ga videti.

  4. хехе нема проблема шоне брате шоне.. : )

  5. De ste Čačani leb vas pojo? :)

  6. ео коначно сам одбанован јебомумиша ! и иначе павлака поздравио сам вуја : )

  7. Kacemo pijemo neku pivcugu?

  8. ај у петак ако Бог да скупим којег динара

  9. Moze, ja pre cetvrtka ne mogu, imam polazem neku fiziku. Jebem li joj majku.

  10. A kace da bude ono VELIKO okupljanje svijuh nas u Cacak?

  11. Pa kad se ustanovi konačan broj nas Čačana i kad ubodemo savršen tajming pogodan svima. :)

  12. Ја сам у Чачку од сутра али нећу се дружим са децом. Ако има старијих бар од две деценије можда се и појавим. Деца нека иду да се играју, да одрасли могу да уживају.

  13. E slabo, svi smo do dve ili dve okruglo. :))

  14. Онда ме не занимате.

  15. Ћеро, мислим да правиш грешку и да би требао да се дружиш са Цаканом. Мислим, нећу сад да вам интрудујем локалну тему, али ето другарски предлог.

  16. U redu je, ne mora, nemoj da ga nagovaraš. :))

  17. Dotere, mislis da si neko jaje ako imas 20+ godina?

  18. Dotere, mislis da si neko jaje ako imas 20+ godina?

    Не, него мислим да сте ви клинци екстремно досадни и напорни. Изаћи ћу са вама децом, ако ви поведете некога ко има 10-12 година и проведете се квалитетно.

    Исто тако је и зелено воће јестиво, али се од њега опасно просереш ако претераш.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.