Чачанизација

  1. Koga nema, bez njega se može, molim lepo. Ako mu ne odgovara društvo, niko ga vilama ne tera da dolazi.

  2. Ma da. Ja sam pre pitala ko hoće nek dodje. On je rekao da neće i to je u redu.

    Istina da smo prvo na okupljanju otplakali jednu turu od 45min i prežalili ga, al dobro, Bože moj. :))

  3. И кад је на крају окупљање?

  4. Не, него мислим да сте ви клинци екстремно досадни и напорни.

    Imam ja 20 godina, ne bi se reklo da sam klinac. A to da sam ekstremno dosadan i naporan ne bih rekao, pitaj ove ostale sto su me upoznali pa nek ti kazu. A nije ni Vule95, iako ima 16 godina. Ne mora da znaci da su svi mladji od 25 godina smaraci.

  5. A to da sam ekstremno dosadan i naporan ne bih rekao

    Pa, naš kako, i nisi bio rečit na zavidnom nivou. :))

    A, ne rezumem zašto se ti toliko trudiš oko njega, neće da dodje, ne mora, šta sad?

  6. Bar nisam drko telefon 95% vremena, a i sta da govorim kad se ne razumem u poker, Tulum i Cmile razvezali o kockanju nista ne razumem sta pricaju.

  7. A izvini, ovo za telefon sam ja?

  8. Čačani dođite u Bg na okupljanje.

  9. E, ljudi, nemojte da kvarite, bilo je lepo ono veče. :)

  10. Bilo je najgore okupljanje, ako ćemo iskreno, al aj.

  11. Jebiga, meni je prvo. Ne znam, mozda sledece bude bolje.

  12. realno i nije bilo loše, jebiga ne poznajemo se svi pa i nije mogla da se očekuje neka preterana zabava...al u suštini nije bilo loše, fino se popilo :)

  13. Cekaj, jel bilo koje okupljanje posle onog kad sam ja bio?

  14. Hah, a YeahBeatch, prvošto sam čuo u vezi tebe na okupljanju je da si bio izrazito stidljiv i ćutljiv :D trebo si da drmneš koju ljutu pre okupljanja dase opustiš malo, ne ujedamo :)

  15. Nisam bio stidljiv, nego prvi put vidim ljude, kakvu ja pricu mogu da razvezem sa njima, jebiga?

  16. To nije opravdanje. :P:)

    I Čmile je upoznao vas ostale prvi put, pa je rezvezao, unakazio nas.

  17. pa i ja sam ih bukvalno prvi put video pa sam pružao sjajne fazone na okupljanju, svi su umirali od smeha

  18. Aj pusti ta sranja i reci kad pijemo neku pivcugu da proslavim padanje godine?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.