Чачанизација

  1. KRAVA...daje mleko...
    mleko je belo...bela je i droga...
    droga je nelegalna...
    nelegalne radnje mogu te napraviti prestupnikom...
    prestupnik postaje zatvorenik...zatvorenici su u zatvoru...
    zatvor je ALKATRAZ...

    zakljucak: NISU KRAVE NI MALO NAIVNE.

  2. Nisam siguran za kravu, ali Vojo će sigurno dozvoliti da okrenemo jednog bika. Ili makar janje.

  3. Ma oće, nego kako.

  4. Okupljanje, opet? Kao da smo skupstina, na svaka 2 dana okupljanje. :)

  5. Što, loše ti bilo prošli put? :))

  6. Ne zalim se ja, samo sam dala komentar. :)

  7. Nego šta nego loše kad nisam ja bio. Razumem te, Pufno!

  8. Opet okuplljanje, Cakana samo organizuje neke stetne radnje...mada ni ostali nisu mnogo bolji. Bice kod Voja velika sedeljka, vidim u najavi drustvo iz coska.
    Ovekovecite taj momenat, nekom slikom, sta je sa Mikulencem...on se ne oglasava, verovatno zeli da Vas iznenadi.

  9. Njah, ko zna da li je zainteresovan uopšte, prošli put je prvi otišao.

  10. Rekao je sam da je papucar, ja ga nisam terao...niti bilo ko. Ma hoce da Vas iznenadi.

  11. Cakana samo organizuje neke stetne radnje

    Nisam ja htela, naterali su me. :)

    I ti nemo' se praviš lud. Misliš da smo zaboravili onaj čiz kejk koji si obećao. Sledeći put da umesiš i doneseš kod Voja, sa sve plehom. :))

    Nego šta nego loše kad nisam ja bio

    Vala ja sam se najviše smorila onda na brani, a ako se ne varam i ti si tad bio tu. Prošli put je bilo ok, je' tako Peki? :)

  12. Kad resite kravu, sve dolazi u obzir...a i nisam Vam ja neki zanimljiv tip za druzenje, ali ispunjavam svoja obecanja. Kao sad naterali te, nemoj te fore meni...
    Dosao bi da Vas vidim kako sedite u oblaku kafanskog dima.

  13. Rešili smo kravu, nego ti nećeš da priznaš. :P

  14. Nema razloga za to...nije mi krava smisao zivota, to je jedna lagana fora.
    Moram da vidim kako ste to resili. Ali nekom drugom prilikom, u Cacak dolazim tek 23. decembra.

  15. Vala ja sam se najviše smorila onda na brani, a ako se ne varam i ti si tad bio tu. Prošli put je bilo ok, je' tako Peki? :)

    Meni je svako okupljanje super, čak i kad me posle istog na putu kući napadne čopor pasa. :))

  16. TAKO JE! Može ovaj kuća-čaja-boj da priča šta hoće. :)

  17. I, na kraju, koga ocekujemo kod Voja?

  18. Poslaću Vam jednu turu...

  19. Leptijebem ražani, al je ovde ladno. Bijelo govno opet pada! Dobro, ne pada još. Al saće.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.