Чачанизација

  1. Sa ovom ekipom nikad nije dosadno haha. Još pekija da nagovorimo duzme pivo, pa da pravi haos.
    Imaćemo novog člana na okupljanju, lolo.

  2. Tulumbac

    Najluđe bilo jednom, nisi ti bio, kad se pomer'o astal. Pekiša izneverovo najstrašnije!!!

    Š'a bre? :D

  3. Pusti, Peki, barabu. :)

    Vojo spava boli ga kurac...

    Pa koji smo smaraci, zaspo covek...:D

  4. Pa banemo u pola noći, čovek ugasi svetlo i zaključava, a mi još uvek sedimo i pričamo kao da se ništa ne dešava :D

  5. Pa kad ne ume da rukovodi kafanom kako valja.
    GOST JE UVEK U PRAVU!

  6. Dobro, da vidim da li ćeš biti tako hrabra da kažeš Voji kad nas opet bude zaključao. :)

  7. Dobro, da vidim da li ćeš biti tako hrabra da kažeš Voji kad nas opet bude zaključao. :)

    Znaci teras me da vam dodjem u 12, kazem to i odem, pardon otrcim da me ne stigne Vojo sa nekom kukom. :))

  8. Aj se dogovorimo, jebemu mater, sta s' koji kurac zajebavate?

  9. Видим да се Цакана буни око мог доласка. Цакана, не брини, не уједем. Биће ти драго кад се упознамо. :)

    Што се тиче договора, мени одгвора петак, колико сати - предложите. Само после девет и то је то.

  10. Petak 21h.
    Mesto okupljanja- Trg.
    Kafana kod Miše na Košutnjaku.
    Može?

  11. Sutra? Auh... Ja ne znam da li ću moći. Možda i banem, znaću tačno sutra.

  12. Биће ти драго кад се упознамо.

    Vidi ga sto je samouveren. :)

    Ma ne bunim se samo sam pitala ko si. Ja ionako ne dolazim.

  13. Dolaziš, dolaziš :)

  14. Deco lepo se vi provedite. Pekiju zelim da prokine sa jednim 'ladnim Bg, a ostalima standardno. :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.