Чачанизација

  1. Izvinite, nisam video ovo za juče. Ja sam sad prva smena i mogu svaki dan.

  2. Kakva prva smena? To si se zaposlio na nekom stovaristu? :)

  3. Desi Cakana sto godina brate

  4. Mi se jedino u ovoj temi možemo okupiti, mada i od toga slaba vajda :)

  5. Ja sam uvek za, zvao sam pre neki dan, samo Romanticar odgovorio.

  6. Kakav romanticar? Ko je taj?

  7. Znam ga ja, dobar dečko.

  8. Provalio sam odličnu kafanicu na Košutnjaku, tu ćemo da idemo.

  9. Pa valja da promenimo.

  10. Odlična atmosfera, nije rupetina ko kod Voja, pivo 80 kinti. Ima i muzika.

  11. AKo je glasna kao u Pabu, neka hvala. Tamo nisam mogo da čujem ni svoje misli.

    A ese sećaš onog štimovanja instrumenata? :D

  12. Hahaha, nije toliko glasna, a i kad jeste, svira Toma, Miroslav i kompanija... Inače nije uživo muzika pa možemo smanjiti...
    Sećam se, kako se ne bih sećao...

  13. nije rupetina ko kod Voja,

    E zbog ovakvih stavova je država u kurcu! Kad omladina misla da je Vojova kafana rupa, čemu mi kao narod da se nadamo?!

    Mada ne zvuči loše ni ta druga, tu ćemo da idemo jednog lepog dana kad doem tamo. I da naručimo Pekiši pivce, lolo.

  14. Nisam mislio da je rupetina zbog samog izgleda kafane.
    Očigledno nisi bio skoro tamo...

  15. Haha, ma nemam pojma, viš da se zajebavam. Meni je bilo do jaja, onda kad smo bili.

    Možda zbog društva.

    Vule, Pekiša, Cakiša, Pufniša, Jebačiša :**

  16. Ma znam da se zajebavaš, ali mnogi mi isto to kažu ozbiljno. Jer je i dalje Vojova kafana na glasu kod dečurlije kao neko boemsko mesto, kurac palac.
    Mada jes dobro kad odeš sa nekim da se ispričaš, nema ko da ti smeta. Vojo spava boli ga kurac...

  17. Najluđe bilo jednom, nisi ti bio, kad se pomer'o astal. Pekiša izneverovo najstrašnije!!!

  18. Hahaha, jednom nisam bio i tad se zbile mnoge zanimljive stvari verovatno, tako ti je to..
    Kad se vraćaš vamo?

  19. Meni je bilo zanimlivo, lololo!

    Ma nemam pojma, trebalo je pre 5 dana, ali sam iskuliro aviona najstrašnije. Kad naiđe sledeći!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.