Prijava

A, da... Andrija Kuzmanović - goša iz Montevidea mi je dao pljugu, Biković dobacio flašicu vode... A burazer moj bio u vojsci sa Vojinom Ćetkovićem, a kao klinac se družio sa Anom Nikolić.

шир кан имбецилчина

Imao sam trojku sa Margitom iz EKV-a i Bajom malim knindžom.

debeli marko jako si glup, jako, jako, jako

то је очекивани одговор једног имбецила

Je l' se računa polomljen retrovizor na kolima poznate ličnosti?

Лука Миливојевић
Стефан Ракић
Јелена Томашевић

Zoran Živković.

Harizmatičan čovek i vinogradar.

Harizmatičan čovek i vinogradar.

+1

Saša Danilović i Mlađan Šilobad. Doduše sedeo sam sa mojim glodurom iz Žurnala u foajeu Interkontinentala, pa su došla njih dvojica i seli sa nama pošto znaju mog urednika. Upoznao se sa ljudima, popio piće i zapalio u redakciju da dovršim tekst sa neke proslave.

Silobad mi deluje mnogo mutnije nego sto izgleda.

Da ti iskreno kažem, meni je tom prilikom delovalo da je mutav i ništa više od toga.

Moj drug iz osnovne škole je uhapšen i bio na TVu. Jel' se to računa?

Moj drug iz osnovne škole je ranjen sa tri metka pre neki dan i izašlo mu je ime u novinama. Jel' se to računa?

Moj drug izbo devojku nožem jer ga je prevarila. Al pomirili su se hvala dragom bogu.

Moj Pokojni Otac je razlupao Desimiru Stanojevicu Forda Eskorta Golfom dvojkom, Eskort sjeban skroz, Dvojku Cale dovezo kuci. Desimir teo da se bije, Cale mu samo reko evo ga pistolj, on odustao. Posle sam dosao i ja, ali nije hteo da pijemo pice. Sima nije bio u kolima, sto posto bi ga nahuskao.

Moj drug iz osnovne škole je uhapšen i bio na TVu. Jel' se to računa?

E pa ako je tako ona i ja imam poznate na piću...

Milorad Mažić, šmeker i gospodin.