Prijava

S bogom da popiješ piće

Tbjrb

sa sonom konerijem dok je bio ziv..slucajno sam nabasao na njega u gradu andjela..sedeo je u nekom kaficu, da ne duzim, nije mi prijao razgovor sa njim.sve on zna najbolje, samo davi i drzi pedavanja..

S bogom da popiješ piće

Nemoj, biću ti bolno otkriće

Fak mi ajm fejmas.

EDIT:

Ne sa Agilnim nego sa MisterNo, ali isti kurac

Nije isti kurac, ovaj (MrNo) doseže mnogo južnije.

Jeste li napravili krug iznad Amazonije u njegovom vernom Pajperu?

Hm, ova rečenica iznad mi i ne ide mnogo u prilog.

I kakav je Mrno kao covek i liči li na onog gospodina s profilne

Moj post se odnosio na totalno iritantnog

Voleo bih s njim da popijem piće
A da ček nije ta tema haha xd

sećam se kako smo se svi aseksualno obradovali slici mrna u šorcu.

Prvo sam greškom pročitao "s kim BISTE od poznatih osoba popili piće", pa ću nastaviti u tom maniru.
Ja ove ljude lično ne poznajem, ali bih popio piće sa njima:

Vukašin Marković – ublažava egzistencijalnu anksioznost kod drugih jer predstavlja spoj objektivnog intelektualizma i subjektivnog užvanja u svom i tuđem optimizmu.
Jelena Karleuša – hrabro se suočava sa okolnostima jer zna da može da bude bolja od njih.
Ceca – kulturno drži distancu da se kao velika zvezda ne bi udaljila od dobrih ideja.
Eva Ras – ceni stvari onoliko koliko mogu da je oduševe, a to znači da ima strpljenja i razumevanja za druge.
Aleksandra Jerkov – zna šta neće, a to je čini tolerantnom i strogom u isto vreme.
Milica Đurđević Stamenkovski – ima talenta da konzervativna pravila predstavi kao šansu za individualni razvoj različitih ljudi koji zajedno funkcionišu u različitim kontekstima.
Darko Obradović – nimalo naivan lik kojim je nemoguće manipulisati zato što je otvoren za dobro organizovan i promišljen pozitivan uticaj.
Nenad Čanak – on je liberalan onoliko koliko je sagovornik civilizovan i odgovoran dok poštuje sebe.
Vuk Drašković – spreman je na kompromis ako postoji šansa da se eventualno pojavi neko još bolje rešenje.
Marčelo – ne odustaje jer ima pametnija posla.
Bora Đorđević – poštuje neistomišljenike ako vidi da oni ne shataju stvari previše lično.
Olivera Katarina – kao umetnica budi donekle zaboravljene ljudske vrednosti i insistira na njima.
Jovana Jeremić – uopšte se mnogo ne prilagođava (iako izgleda odlično prilagođeno) jer ne želi da se udalji od svoje suštine.
Ognjen Amidžić - što se mene tiče, on ima takav diplomatski talenat da bi komotno mogao da postane predsednik Srbije.
Jelena Bačić Alimpić –srpska Virdžinija Vulf.
Ana Nikolić – može da se nadmudruje do prekosutra jer ne mora sve da zna.
Stoja – zaseni sve kolege i koleginice pa se potom prijateljski prilagodi situaciji.
Nada Topčagić – ona pripada eliti u svakom smislu jer uvek ima šta da proslavi, podrži, pohvali…
Era Ojdanić – najinteligentniji pevač u Srbiji.
Milić Vukašinović – koristi crni humor i sarkazam da bi ispromovisao normalno i konstruktivno ponašanje.
Dino Merlin – optimista sa pokrićem.