Prijava

Čuo sam da i dan danas jeca za tim danima, sedne pored prozora, pusti ovu Indirinu stvar i oplakuje vremena kada ju je njihao pastuv sa Kosmaja
https://m.youtube.com/watch?v=Zqqa1ZFebSU

nisam pio pice s poznatim osobama ali mi ga je tika spic dobro izdrkao

eo prije 3 dana sa Divcem, Paspaljem i Mijatovićem

Vukajlija postade sigurna kuća za pizde. Lepo.

Rambu popijem cugu sa bine kasnije me prozove da mu platim piće nakon certa, budala neopjevana , cirkao sa mnogo ovih punk rock umjetnika ne znam računaju li se oni pod poznate i vikler mi zalutao na gajbu to mi i danas enigma kako se izdešavalo. I jednom zamalo da popijem sa Acom Keltom jedino je problem što je od cuge imao želju da mi okrene turu batina pa ga ovi iz benda sprečavali ali je bilo šaljivo jako

Sa Cherry Kiss

Edit: Thilmo je

nisam pio pice s poznatim osobama ali mi ga je tika spic dobro izdrkao

ахахахаха

Sa onim Matićem fudbalerom, ali mlađim jbg, što je pikao u Bredi i Kopenhagenu. Udala se ortakinja iz odeljenja za njega, pa se nekako uvek nađemo na generacijskim svadbama. E sada najjača scena je što je dečko jako kulturan, i tako, poslednji put, sedi on, žena mu (ta ortakinja što je manekenisala ranije) i ja. I pošto znam da su menjali grad, pošto je imao transfer, pitam je Jelena gde ti sada igra muž. Ona ga drmne malo laktom i kaže mu:
-Ljubavi, kako se zove naš tim sada.
On mučenik u zemlju propao.

са Мирјаном Карановић. Ал би јој сипо мишомор у пиће

S Elvis J. Kurtovichem,i da mu ponudim da mi napiše pjesnički upakovano ,kako se posrat po bivšoj trebi,a dato bude s mašnicom na vrhu,naravno,platio bi mu pivu i rakiju za to.

Nije to nista tilmo je podelio 300g pecenja sa njim u igraonici dok im je ispod stola pusila rijana

Nije to nista tilmo je podelio 300g pecenja sa njim u igraonici dok im je ispod stola pusila rijana

Zaboravio si da napomeneš da je Remzi bio sprečen da dođe jer je baš tad imao tekmu...

Kendrick Lamar - deluje kao neko ko nema ni predrasude ni visoka očekivanja jer poštuje prvo sebe pa tek onda svoje pesme sa kojima se publika rado identifikuje.
Matt Damon - verovatno ume da sluša sagovornika zato što izgleda kao da tek treba da shvati koliko je kul.
Madonna - njoj je nemoguće reći nešto što ne želi da čuje jer svoje samopoštovanje prezentuje kao inspiraciju za optimistično maštanje.
Robert Pattinson - ne osuđuje nikoga dok može da izrazi neslaganje sa nečim.
Michael C. Hall - zna emotivno i neupadljivo da neutrališe lažni moral i ljudsku glupost, a to je umetnost.
Ryan Gosling - nije nametljiv zato što uvažava to što vrlo očigledno ima talenat, izgled, harizmu...
Lady Gaga - ponaša se kao pevačica koja će ti nedostajati ako počneš da hejtuješ ili da pogrešno tumačiš njenu umetničku viziju.
Josipa Lisac - ne može joj niko ništa zato što ne želi da razume da imaš neki nepotreban problem sa samim sobom.
Severina - čvrsta kao stena, a spremna da obrati pažnju na ono što se neupadljivo ističe kao vredno.
Suzana Mančić - komunikativna, a okrenuta sebi i svečanoj vrsti komunikacije.
Aamir Khan - naivno i smireno se nameće kao apsolutni genijalac (jer on to stvarno jeste) koji nije ni prepotentan ni arogantan.
Riz Ahmed - spoj konzervativizma i donekle ciničnog provociranja kroz umetnost.
Miloš Biković - okrenut je dobrom zezanju i uživanju, a ipak je zreliji i odgovorniji od svojih vršnjaka.
Miljana Kulić - voli da tera inat da bi se sagovornik pomirio sa samim sobom.
Biljana Srbljanović - poštuje sagovornika kroz konstruktivnu kritiku.
Justin Bieber - uopšte ga ne dotiče tuđe mišljenje, ali on to ne zloupotrebljava.

S kim ste od poznatih osoba popili piće

Haha, ja greškom pročitao s kim BISTE od poznatih osoba popili piće. XD
Ko radi taj i greši.

ja nisam popio piće, ali sam popričao sa Djuričkom i pokojnim Nikolom Simićem, pre jedno desetak godina. Simić je bio gospodin pre svega, uopšte nije bio uobražen. Djuričko je opušten, veseo i hoće da ti se javi na ulici…

S bogom da popiješ piće

S bogom da popiješ piće

vat