Prijava

Чачани ваш форум је смор па мало свратили до нашег. Мрш бре код Сеље Илића, багро сељачка.

Hahahaah u selendri kao sto je UE nikad nije smor, uvek ima nekakvih desavanja.

Realno kompleksi ste oni najgori, što dodatno govori i sam naslov teme. Izvini, zašto biste zabranili ulaz Čačanima ako ne zato što vas uvek pokopavamo?

Ti tako sa Uzicanima, a posle se cudis sto niko u Uzicu nece da ti da pos'o.

Eh, užička ekskurzija u osmom osnovne...kolko sam samo lagao narodnih nekoliko godina da sam jebao na toj ekskurziji.
Lep grad.

Ovo bagro seljačka je bila kap koja je prelila čašu.

Srela sam danas slučajno nekog lika iz Čačka što radi ovde pa ću preko njega da se umuvam na neko radno mesto. :)

Ako je bolje u Čačku, što tamo ne ideš da studiraš?

Zato sto samo najgori slepci studiraju u Cacku.

Ako je bolje u Čačku, što tamo ne ideš da studiraš?

Kako volim kad me ovo pitaju...
Pa da vam pokažem čačnski intelekt i primer po kome treba da se vodite.

Pa da vam pokažem čačnski intelekt i primer po kome treba da se vodite.

Ahahahaha, to, to. :D

Svoju karijeru sam zapostavila i posvetila se prosvećivanju na onom jadu i bedi od fakulteta. I to mi je hvala. :D

Шта студираш Цакана?

Na Učiteljskom u Užicu.

Prebacuj se u Bg. Ja sam na Učiteljskom u Bg-u i nit' je jad, nit' je beda. :)

Šta imate od smerova?

Ajd na pvt, da ne spemujemo.

Цакана, у којој основно школи си ишла на праксу ? Да ниси у Слободан Секулић ?

Ne idem na praksu ni u jednu Osnovnu školu. Oslobodjena sam tog sranja te ti neću zamenjivati učiteljicu, jbg.

Svi Užičani koje sam upoznao u životu su neviđeni smradovi, dok Čačani(imam rodbinu iz Čačka) nisu loši. Mislim ok su, al ove narkose iz Užica treba postroljiti i metak u čelo!

Ја немам учитељицу, отарасио сам је се пре неколико година. Имаш среће што не мораш на праксу. Ови сад клинци су ненормални излудели би те. Завршила би на психијатрији кој је фала богу близу.