Prijava

Ovde mozete da podelite sa drugima koje programe koristite pri pravljenju svoje ili covera neke druge pesme.

Jedno vrijeme sam ćero Magix..... Pa mi se smučio jer je golo govno....

Onda sam prešao na Cool edit pro.... Fin programčić, zna znanje.

Kada je nešto zahtjevnije u pitanju radi se u Sound Forge-u. Jednom sam kod prijatelja probao Audition od Adobe-ta, dojmio mi se a nije skup. Al' nekako imam naviku da radim u Sound Forge-u.

Cubase за снимање и продукцију. Има све што има Sound Forge, па још 10 пута толико, плус може да ради на безброј канала, за разлику од Sound Forge.

У Cubase убацујем и одговарајуће плагинове по потреби, у последње време XLN Audio Addictive Drums - најбољу ритам машину на свету.

Кад експортујем нешто из Кјубејза, финалну обраду на два канала (компресију и подешавање јачине звука) вршим у бесплатном, малом, али корисном програмчићу по имену GoldWave Digital Audio Editor.

Хтео сам да научим да радим у Cakewalk Sonar, али нема никог да ми на брзака објасни како се барата с тим, а јебено ме мрзи да читам туторијале и гледам клипове на Јутјубу. Мада опет, који ће ми курац, кад ми Cubase ради посао.

Meni sav posao oko prerade muzike radi Audacity.

@Dzimi moz mi das link za download cubase-a trasim 2 sata nema nigde nijedan normalan download

Audacity koristim kad imam samo laptop.
Inace, burazer mi je audio-inzinjer, pa malo ima I-Mac sa Logic devetkom, (iz koje otprilike drzi doktorat), pa kad mi nesto iole ozbiljno zatreba, smaram njega.
A sam se inace najbolje snalazim u Pro-Tulsima i na Kjubejsu, ai trenutno nemam potrebu da imam bilo koji od tih programa.

Nezamenljivi Sound Forge. Eventualno Nero Wave Editor. A i Vegas, iako je za preradu videa, moze da posluzi.

Dzimi pomazi! Imam Cubase 5, sve do jaja sljaka samo ne mogu provaliti kako da snimam gitaru. Kao da mi ne prepoznaje plug in. Enejblovao sam sva ona recording sranja, ukljucio monitor, al opet ne daje da je prepoznao plug in.

Turtleboz, snimaj sa GuitarRigom, samo pazi da snimaš na post, a ne pre.

Соунд Форге је најбољи.

Dajem 10 poena Sloveniji, a 12 poena Sound Forge-u.

Dzimi pomazi! Imam Cubase 5, sve do jaja sljaka samo ne mogu provaliti kako da snimam gitaru. Kao da mi ne prepoznaje plug in. Enejblovao sam sva ona recording sranja, ukljucio monitor, al opet ne daje da je prepoznao plug in.

А је л' се чује гитара овако нормално на звучницима кад је прикључена?

Music Creator je napucan do zla boga....preporucujem svakom ko ima zivaca da ga otkljucava i da se uči raditi sa njim jako je moćan program ko givit s pijaca!

Cuje se gitara na zvucnicima, cuje se i kad ukljucim Guitar Rig, al u Cubase-u ne snima nista. Na mestu na kojem kontam da bi trebalo pisati nesto u plag inu pise Mono In