Prijava

vesnam
Šta je ekvivalent kod suprotnog pola? Želim da odgovorim.

Aj ovako. Kolika dužina i zapremina muškog polnog organa vam odgovara.

Sad, centimetri i nisu neki parametar. Zato da najmanja merna jedinica bude viršla.

Znači izjasni se koliko veći i deblji treba da bude id viršle, ili daj neki svoj prdmet kao parametar.
http://www.svevesti.com/images/sr/235658.jpg

Ili kazes, mene ovo zadovoljava npr.
http://online.idea.rs/images/products/530/530105033l.gif

Uvek preferiram male siske u odnosu na velike jer zena sa skoro ravnim grudima lako moze da sedne na tvog pitona i da skakuce, dok ovu sto ima vece sise one ima zbog landaranja da je izmore i da je primoraju na nijednu drugu pozu no ona da lezi a ti radis sve radnje.

Ćilmo drka pičku dezodoransom

Tilmo ovaj post ne bi Eru iskucao. Tužno. Al ozb tužno ne drkam te sada

хаахахх тилмо ротира

pogon na 4 tocka! zakon!

Не може курчина да буде еквивалент сисама па да га јебеш. Ако ти је мала курчина, много су веће шансе да ћеш лоше јебати него у случају нормалне или велике. Мале сисе много јако, јако тешко могу да утичу на то да ли ће секс бити добар, осим у случају титфака, ал' то обично није примарно место где гураш киту. Тек неко четврто/пето по реду. Мушкарац са малим курцем је далеко више хендикепиран од жене са малим сисама. Све у свему, женски еквивалент курчини је отприлике опуштеност, распаднутост пизде, а мушки еквивалент сисама, јебем ли га, типа ширина рамена/величина мудију (мада јако често иде заједно с величином курца тако да је јако дискутабилно може ли овде) или тако нешто што је битно више на естетском нивоу него на практичном. Ако већ једемо говна.

А Тилмов пост је баш онако бедан лоло.

Ama ko si ti da titfak stavljaš na četvrto-peto mjesto?!

Ama ko si ti da titfak stavljaš na četvrto-peto mjesto?!

Teraj ga u kurac, vidiš da nije normalan.

Da rezimiramo:
-picka
-dupe
-usta
-medju stopala

Gde je problem da cujem?!

Butine su superiornije od oboje. Ja sam svoje rekao. Pokoljenja mišljenja sude.

picka
-dupe
-usta

Ova tri su pre. Ako riba zna da pusi. Ako ne, onda je titfak ispred orala. Doduše titfak je dobar za start i za finising.

A butine i vrat su možda najljepši delovi zenskog tela. Ako su ljepi naravno.

vrat je prelep ako je nežan pa kad veže rep a ono ženstveno svilenkasto tanano i ostali gej pridevi

prosto ti bude žao da je daviš

Vrat je <3 ne budi nub tilmo. Jebes davljenje, grizes. Ni nezno, ni jako. Taman u pravoj meri, fantastičan turn on. To, to, ljep, nezan vrat. Poluduga kosa ili rep. Awwww, moram da navatam da jebem nešto večeras..

i mene je ovo naložilo. santjago, jel mislimo na isto?

Pali me dosta mali prcast nosic

Eto