Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. Aj ti napisi ja sam preko mob pa ne mogu

  2. Zato sto tvoj jedan glas stoji prema sto tudjih koji su pozitivno ocijenili tu definiciju... zezanje i igre su na drugom podforumu.

  3. Teodora jesi ti moderator pa da mi kazes kraj price. Odma sam otiso da ti vidim def da prijavim neku za brisanje ali nisu lose pa ne mogu. Realno nisam ja protiv kaizena pokreno pitanje pljeske vec protiv losih def od strane bilo koga.

  4. Nemo'te brisat' Kaizenu definicije, jer ako krenete da mu ih brišete, neće imat' poena da ide na čet.

  5. Pocni od sebe pa KAD ZAVRSIS javi se, da ne bi dzabe spamovali temu.

  6. Ti imas preko 200 def i nesta meni pricas. I sve su bas divne. Mos mislit. Vi spamujete temu ja sam samo prijavio kaizenovu def pljeska za brisanje.

  7. Meni dobre, ko da sam ih ja pisala :)

  8. Ne sumnja da su svakom njegove def najbolje. Ali treba realno gledat i rec da je pljeska losa def. Sad cu i tvoje pregledat pa cu realno sagledat sta je tu za brisanje.

  9. Каизене , зашто си обрисао све оне дефиниције???

  10. :) pa zato što je u pravu ognjenpet. realno da neko tako nešto napiše danas, u najboljem slučaju bi popio brisanje i ban :)

    istoriji je i mesto na groblju :)

  11. У праву је неко је до дош'о овде пре 2 недеље , стигао да добије бан и направи нови акаунт?

  12. u pravu je za to što je rekao na ovoj temi. sa ostalim nisam upoznat a i ne zanima me.

  13. Moze li se obrisati sad ova moja, posto je slucajni plagijat :) http://vukajlija.com/8-mart/141185

  14. kaizene, vrati peglu, to je čist sleng

  15. Da, i ja sam za peglu, pegla nije za groblje

  16. Heh, ne stvarno peglu vrati a ja cu ti reć šta još da obrišeš :)

  17. Bata i palma nisu definicije :)

  18. Ognjenpet, ok dosta je bilo zajebancije. Tvoji dalji postove na ovoj temi u kontekstu prethodnih postova smatraću spemom i bićeš banovan.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.