Prijava

ухухухуухухухуху
е што ми је мило што је мој пост први :))) хи хих хи
па како коме
сад од среће не знам шта да напишем :) враћам се касније

Rekao bih mu O ti si taj genijalni čovek koji je modeator na sajtu. WAU matori jel mogu da ti platim pivo i ponudim ti svu moju žensku familiju na bludničenje dok bi nekoj ženi modu ponudio istu stvar moškog roda plus prepisao kompletno imanje.

Šta bi mu rekao, reko bi mu da mi se kurca napuši :)

' Mislio sam da si viši. '

Korleone brate, je l' ti hoces da ja dobijem trajni ban pa otvarate ovakve teme? :)

Kakvi su ostali spermatozoidi bili, kada si ti stigao prvi...8)

Како да му кажем када га не знам , то јест, не знам како изгледа?

каизену бих рекао да се продао за мале паре
осталим ништа осим џимију, њега бих звао на пиву...

Pa sta vi mislite da ste holivudske zvezde, sta bi vam rek'o? nesto sto kazem svakom normalnom coveku - nesto normalno - ako ste normalni. A ako niste ... mislim da bi pobegli od mene glavom bez obzira.

ај прво да нам обећате да нас нећете бановати или тако нешто?
ма и то што кажеш, ја бих рекла ћао и питала јел стварно за џ овде блеје на сајту и препиру се с будалама и осталима

"čiko, može autogram"
i bila bih srećna do kraja života...

Ovo je trol nikad gori. Jebote, pa samo retardi ne shvataju da su i ti moderatori ljudi, da nemaju penis duplo veci od proseka, da nisu savrseni, da prave s*anja, da se glupiraju, da svasta nesto. Ne razumem ljude koji se nesto srde zbog par, cesto vrlo nebitnih, premisa, zbog par postupaka, kao sto su brisanje definicija, glupe rasprave na forumu, neslaganje misljenja et cetera. Nisu drugi ljudi na netu, i moderatori i autori, jebeni kompjuteri pa da budu uvek pravedni, dobrocudni i politicki-jebeno-korektni.

'De s' kolega?! 'Ajmo na po jednu, pa posle da idemo na neke kurve! :)))

da nemaju penis duplo veci od proseka

ja sam čula da imaju

наравно да су људи и да греше али неће да признају то и да се покају и самоказне за грешке :)

Jebote, pa samo retardi ne shvataju da su i ti moderatori ljudi, da nemaju penis duplo veci od proseka

Neki ga čak i nemaju!

jesi to stvarno ti ili se neko posrao..ovaj proserava..jesi to stvarno ti ili se neko proserava...to bih mu rekao..

Gledaj modove i Vukajliju videces celu Srbiju i vladu i presednika. Sve isto samo u manjem izdanju. Isti kurac, drugo pakovanje.