Prijava

'De s' kolega?! 'Ajmo na po jednu, pa posle da idemo na neke kurve! :)))

zar ti ideš na kurve??? a ja mislio da tebi žene plaćaju

jesi to stvarno ti ili se neko posrao..ovaj proserava..jesi to stvarno ti ili se neko proserava...to bih mu rekao..

хаха х а ахххааха ахаха хи х их и х ихехехее е хаахахаааа!

Lullaby bih rekao "Sta ti je, sto nisi ista ona Lullaby od pre? Mnogo si se izmenila od kad si umodovana!"

Neki ga čak i nemaju!

uzas....

a sta bih mu rekao....
-Jes ti moderator na Vukajliji?
-Jesam.
-Kul.

jesi to stvarno ti ili se neko posrao..

POBJEDIO :))

"De si care, ja sam tvoj obozavaoc, imam tvoj totem u sobi i redovno mu se klanjam sa dobijanje ideje o dobrim defkama i tako brate bas si kul volei bih da sam kao ti!" - i to sve i ceilju da mu se toliko uvucem u bulju da ni pertle ne ostanu da vire napolju...
Da prekinem zajebanciju, ako sam ostvario neki kontakt sa likom preko sajta i znam kako izgleda kulturno bih se javio coveku a ako idemo istim putem potegao bih razgovor na neku temu koja ce ici dalje od vukajlije... toliko u sustini nista ni manje ni vise od ostalih clanova.

Lullaby, oprosti, nego najvise hejtuju decake, pa zato.
Ali realno, ti nemas duplo vece grudi od mojih, zar ne?:)

Pufnice, realno - odmjerićemo snage kad se sretnemo u gradu. :)

e jos da mi pocnemo da merimo kurceve ...

Ne bi trošio reči. Ispušio bi mu ga il bi joj poljubio ruku.

;))) Pa realno ako oni imaju vece penise, ti sigurno nosis bar 90D :)

Hmmm, to samo kad mi je loš dan. Onda pobrišem par stotina defki, banujem nekoliko desetina autora i odmah nabujam. :))

"Boze pa ti stvarno postojis"

xD

pitao bi dal je istina da je svim modovima ovo omiljena pesma
http://www.youtube.com/watch?v=3lBvzkwBBTQ

Hahahahhahaahhaha:))) Molim te reci mi nesto o svom iskustvu pridruzivanja moderatorskom jatu- da li ti se cini da su nabujale od kad na "drugoj strani"?:)

e modovi samo kada bi bili svesni kako je to

"izvor motivišuće lažne energije"

Cepam atome "Americki san" def. koju niste hteli da stavite medj odabrane, pogadja vas

edit: http://vukajlija.com/americki-san/205240

Jebote, pa samo retardi ne shvataju da su i ti moderatori ljudi, da nemaju penis duplo veci od proseka

Neki ga čak i nemaju!

Хахаха, љољ.

Шта кењате? Модови су обични људови који су довољно зрели да банују децу која много троњају и спамују.

Kada bi bili svesni, ne bi se ni prihvatili ovog posla. Za cije babe zdravlje inace rade ovo, za dobrobit covecanstva mozda?

Jebem mu budjav lebac, za cije babe zdravlje ti trolujes po nekim temama, ti otvaras druge teme, komentarises?!

Шта кењате? Модови су обични људови који су довољно зрели да банују децу која много троњају и спамују.

баш је нарочита зрелост потребна да би бановао некога...

ахаххахаххаааа ма она им је химна бре :))