Prijavite definicije i postere za BRISANJE!

  1. E, pa meni se ona definicija sa ekserom svidja... De, ajde malo to bolje selektuj, ako si bas toliko sigurna...

  2. Kako te ne mrzi da sve to citas?

  3. Ja procitao prvu, svidela mi se... zato ti kazem...

  4. Moze ovako, ja cu da obrisem one koje mislim da su za brisanje... one koje ostavim, neka ti ostanu?

  5. Moze lithium.Evo dil!
    Molim ostale modove da se mesaju jer je lithium oreuzeo posao.:D:D:D::D

  6. http://vukajlija.com/italija/69224
    Eksplicitno vređanje, nema smisla, i nekvalitetno.

  7. Ja mislim da ta definicija nije za brisanje, osim ako pod "c/p" ne podrazumevaš da je plagijat.

    Prema uslovima korišćenja, plagijat je definicija koja je po svom sadržaju vrlo slična drugoj definiciji na Vukajliji.

    c/p sa drugog sajta nije još uveden kao razlog za brisanje.

  8. A mislim da to nije za brisanje... Ima puno takvih c/p definicija. Nznm.
    Pod plagijat vazi samo ako je neko uzeo tudju foru sa vukajlije i napisao je kao svoju (ili se vec slicna def nalazi na sajtu)...

  9. ma ok, ne mora da se brise. u redu je i ako neko nesto vidi na drugom sajtu, pa opise svojim recima. ipak je ovo recnik slenga. al isto bre.

  10. smetalo mi samo ono zahvaljivanje na pohvale drugih u komentarima. da nije toga, ne bi nista ni pisao.

  11. zajebi mesjo. sad ako krenemo tako, ode pola vukajlije.
    sad mi krivo sto sam uopste bilo sta pominjao. a autor definicije sto sam ja malopre navodio je dobar, kako sve izgleda, i sta sve ima.

  12. celt, dođe mi se da napravim dupli nalog i da putem toga naloga u defibnicije koristim viceve. Hoću li? Kad već ne brišu ovakve definicije, onda i ja tim da se bavim.

  13. kad bi znao nesto da ti odgovorim, odgovorio bi.

  14. Consider it done.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.