Prijava

I da te mali trol čukne u glavu kad napišeš nešto glupo.

da smanjila se aktivnost duplih naloga, ocigledno

I ja mislim da Alexa ne ume da razlikuje ni domene, a kamoli IP i MAC adrese, dovoljno je da promenis korisnicki nalog da ti registruje posetu kao jedinstvenu.

pa sto si izbacio te grafikone onda Jericho, mislis da smo vesla sisali

EDIT: Da matematicki dokazi su uvek bili vrhunac ironije i sarkazma, jebi ga ne razmisljam.

Pobogu covece, zar ne primecujes ironiju?

hahahaha bravo jericho !

Vratite Straji definiciju dana jer on ovo ne moze da izdrzi, u suprotnom otici ce da pise za Kursadzije.

Bez 300 plusa po defki on nece da radi bre vise. Jednostavno nije placen dovoljno.

I sta on sada da radi sa svojih 125 duplih naloga? Ajde, neka mi neko odgovori.

molimo moderatore da besmislene teme zaključavaju a autore banuju dok se ne opamete inače će ljudi prestati čitati definicije totalno i samo ovde pametovati

0001 kao prvo ja nemam 125 već samo 19 duplih naloga, kao drugo nije li ironija kada te kritikuje dupli nalog koji niti ima definicije niti ima postere već samo služi da hejtuje ili šta već i treće jedan poljubac za tebe 0001 da ne budeš toliko nervozan, ja sam fin momak.

Ukinuti otvaranje tema! Moderatori mogu da otvore i kraj! Šta kurac!

Френки брате, је ли ти видиш шта си написао?

Vidim, to je to! Ovo je postao furum! Svejedno svaka tema postane sprdačina posle deset postova. Pričaonica. Šta će ti to? Nema više, šta kurac!

Šta kurac i ja kažem!

Ukinuti otvaranje tema! Moderatori mogu da otvore i kraj! Šta kurac!

taj rad, samo dodati još par autora kao što je Jovičić i to je to

Pa kad mi ispemovaste temu k'o budale. :P

a za koji će nam teme uopšte?

A koji će nam onda Internet uopšte? :)

Normalno! Ima milion postojećih tema na kojima se može raspravljati, to je dovoljno! Kom god se digne on udari temu pa razglabaj od kulina bana ko babe na prelu. Jebeš to!