Moram nekom da se izjadam :((

  1. Pa još uvek ne boli. Ali je ova likuša, što asistira doktoru, neviđeni debil. Bukvalno ne razlikuje gazu i vatu. I da, nisu imali odgovarajući skalper, pa su sekli manjim. Kaže da je sreća što je dao malo jaču anesteziju, inače bih najebao.

  2. Uz recimo flašu rakije to si sve skupa mogao da odradiš i sam.
    El znaš kako su naši stari vadili zube jedni drugima?

  3. Uz recimo flašu rakije to si sve skupa mogao da odradiš i sam.
    El znaš kako su naši stari vadili zube jedni drugima?

    Slažem se u potpunosti. Al štaš kad navikla pizda na anesteziju. A i nemam baš lepa sećanja na rakiju.

  4. Hahahahha.

    Ova pričica me podsetila na situaciju kad zubarka kretenka nije htela da radi ortaku zub pod anestezijom.
    Lik iste večere poždero skoro litru rakije da dođe sebi od bolova.

  5. A de, pio sam rakiju jedno 3-4 puta i to su stvarno bile gadne stvari. Jednom sam bio ubeđen da sam na nekoj žurci u novosadskoj zgradi dnevnika. Ortak se na nekoj njivi opružio koliko je dug i pravio se mrtav. Kako ne bi hodao, bilo mu mrsko.

  6. pio sam rakiju jedno 3-4 puta

    Нисам знао да имаш девет година.

  7. najbolja je ladna loza.a moze i dobra viljamovka.

  8. POBIĆU SVU KOMŠIJSKU DECU MAMU IM JEBEM MRTVU PA OD 6 UJUTRO DO 11 UVEČE SAMO STOJE U KRUG U DVORIŠTU I JEBENO VRIŠTE SAMO VRIŠTE IGRAJU SE VRIŠTANJA I ONAJ KOJI NAJGLASNIJE VRIŠTI DOBIJE NAGRADNO VRIŠTANJE I POTAPŠ OD KEVE I ĆALETA KAKO DOBRO VRIŠTI

    MRŠ MAMU VAM JEBEM POBIĆU VAS SVE I ZAKOPATI GDE VAS NEĆE HOREJŠIO KEJN NAĆI SA SVE BATOM ŽIVOJINOVIĆEM SEME VAM SE ZATRLO RETARDIRANO VIŠE, BREJVIK U MENI SE VEĆ ZLOBNO OSMEHUJE KOJI VAM JE KURAC VIŠE 3 GODINE BEZ PRESTANKA

    JEBENO

  9. Zbog takvih kao ti mi je žao što su u Srbiji ukinuli smrtnu kaznu!

  10. A zbog tebe eutanaziju, pa se nađemo tu negde.

  11. Bolja bi bila kastracije, da te ne jebem više silovito.
    Opaaa

  12. au tebra kako sam se ushijo sinoc ne mogu da nadjem glavu

  13. Mostić

    Buraz, je l' ti neko kaplje neku crkavicu na žiro da budeš ovako glup, ili je to samo prizvoljna radnja?

  14. Tibor Váci
    au tebra kako sam se ushijo sinoc ne mogu da nadjem glavu

    Da ti drug Caribor neshto kazhe.
    Lepo nacedi jedan limun, mozhe i dwa. Malo šećera pukni u to i popi.
    Slobodno puknee i jedan brufen 400 - lechi u owakwim trenutcima.
    Mozhezh malo da mislish o Vesnam, dremni pola sata a onda dva tanjira supe.
    Poslepodne neshto kuwano i uveče pivo-dva.

    Do srede će da te prođe mamurluk obechawam

  15. Fala tebreu moj saću

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.