Moram nekom da se izjadam :((

  1. Hot sms uvek moze

  2. a nemam jebo ga sms... nemam ništa majku mu...

  3. Gusi me kiselina sve joj jebem. Gori mi grlo, tako vec dve-tri noci, ne znam zasto. Probao sam i parce 'leba da pojedem i pijem vodu i sve i nista sve mu jebem, davi me celu noc. Znam da ima onaj Ranisan valjda za to ili kako vec, mozda i nije Ranisan, ali uvek mi pocne u sitne sate i 'de sad da bauljam po kuci da trazim taj lek...

  4. Kašičica sode bikarbone sa vodom, eto ti.

  5. kazu nasi stari da treba malog presnog pirinca.

  6. Za sad je prestalo, a posle ako se nastavi ima da nadjem taj Ranisan jer sodu bikarbonu ne znam ni gde imam i ako imam ne znam gde bi mogla da stoji... :D

  7. Ustadoh pre po sata.. :(

  8. Zašto ste zapostavili temu ljudi? Zar je moguće da nikog nije prevarila cava, izjebala Roma za tiket, gazda za dnevnicu i prodavačica za kusur u poslednja dva dana? Nema fraktura lobanje, rakova(ne onih vodenih), niti kakvih veneričnih bolesti? Bar da neko napiše JA JEBEM, bilo bi mi lakše. Ali avaj... izgleda da je svima sve potaman.

  9. Napustio me jedan pratilac verni, tj. Pratilja.
    Nemam apetita, od jutros sedim u kutu i gledam u jednu tacku, pitam se gdje sam pogrijesio. :((
    Moji brinu se vetj

  10. Ne brini, Kaunte, ja ću te upratiti kad postaneš mod. Može?

  11. ja ću da te izbacim iz pratnje čim te umoduju, jer ćeš onda imati i previše...

  12. Kurca moga ololo
    De su mladi tu je i šala

  13. Počni na vreme da se POOPčiš, Box, jer će uskoro Kaunt zamoderisati...

  14. Neka. Držim se natnat ja. A ti se drži Agilnog i nema da misliš

  15. Neće Agi da odabira glupe defke kao što su moje :'(