Moram nekom da se izjadam :((

  1. Imam proliv i temperaturu 38.9...

  2. da imas 39.2 mislio bih da si to ti ceco))

  3. Narucio sam suljpa, nece valjda dostava da bude skuplja od 300 kinti.

  4. Idealan podsetnik za tvoju novu temu... :)

  5. Moram da se izjadam, bila neka žurka DS pre 7-8 godina, Tdaić gostovao i častio sve moguće celo veče osim droge, to smo imali mi, i posle smo mu prišli da nam se kao potpiše na letak koji ja nisam imao pa mi se dr mr potpisao na ruku sa folmasterom. Bio sam pjan, da pjan...

    Nakon 2 sata sam zatekao sebe u wc kako pljujem i brišem ruku kako bi skinuo natpis er posle 2 vise nije bilo besplatnog alkohola.

    Iste večere sam i ušao u wc u tom lokalu, izvadio đokija, počeo da šampi, zagledao se u reklamu pored vodokotlića kada skontah da sam ispolivao ceo patos koji je prethodno bio čist. Napoju je bio red ds-ovaca.

    Iašao sam napolje, i gariša sa plvaom košoljom i zlatnim onim kurcem u kravati je čekao red. Rekao sam mu, pazi se, unutra je bio neki radikal.

    To je bilo najbliže što sam prismredeo nekoj partiji...

  6. Hoce li neko reagovati od Vas godpode MODERATORA kad postavim temu koja treba da ide kako bi se svi zezali i smejali pojavi se novopeceni mod koji misli da mu se sve moze i vec se drugi put vata mene!Napisem lepo da se NE skrece sa teme i onda se namerno to radi tj drka http://vukajlija.com/forum/teme/16486?strana=1#post_760678....
    Zar treba drugi ljudi sa foruma da urgiraju kod nekog drugog moderatora kako bi se stvari ovde ispravile ljudi aj malo dovedite u red bar po neku stvar.poz

  7. брате, није ово та тема
    Овде да се жалиш... :))

  8. Hoce li neko reagovati od Vas godpode MODERATORA kad postavim temu koja treba da ide kako bi se svi zezali i smejali pojavi se novopeceni mod koji misli da mu se sve moze i vec se drugi put vata mene!Napisem lepo da se NE skrece sa teme i onda se namerno to radi tj drka http://vukajlija.com/forum/teme/16486?strana=1#post_760678....

    Pajko! Ja tebe da se vatam? I da drkam?
    Nasmija me, ono baš junački!

    (Ne na temi sa stihovima nego ovdje, na temi sa jadanjem)

    Neću više da ti kvarim temu, i da zadržavam red članova željnih da se upišu.

  9. aj ovako da nebi kvarili ovu temu i ovde slali poruke i prepucavali se saljim ti pvt..

  10. Zabranimo tac skrin sporete.

  11. Ja samo hoću da kažem, da, na ovome svetu, prapaganda, šta kažu - nije istina.

    I osim toga, spava mi se za medalju. Rano ustajem, kasno ležem, pos'o, žena, deca... Dođavola, 'oću se besim.

  12. I osim toga, spava mi se za medalju. Rano ustajem, kasno ležem, pos'o, žena, deca... Dođavola, 'oću se besim.

    a jebote i ti si moj dupli...više ne znam ni koliko vas imam

  13. a jebote i ti si moj dupli...više ne znam ni koliko vas imam

    Е, матори, значи ли ти нешто ако ти кажем да те и даље много волим ;)?

  14. Е, матори, значи ли ти нешто ако ти кажем да те и даље много волим ;)?

    matori znači...baš mi znači majke mi..odavno mi to niko nije rekao...

  15. Знам да значи, поготово сад кад смо остали сами овде, цела екипа се распала.... Туга, брате мили...

  16. skroz...ne znam ni koji kurac tražim tu..ali valjda sam zavisnik...lako se navučem na svašta...a skidanje ide teško...

    mojne sad samo i ti da me navučeš..:)

  17. Ја тебе никад не бих, знаш ме, ПОБОГУ!!! Али сад ако почнем да ти набрајам људе који ми фале, хоћеш се сморити?

  18. ne brate...isti ljudi...garant...na par njih sam obratio pažnju kad si mi ti napomenuo...

  19. Јесте, то су ти људи, нека наша екипа од раније... Нема њих, нема бре ни нас двојице! А без њих, сајти није више што је некад био, јеботе... Нема никог више, ни Чиче, ни Царе, ни Амантина, ни Елека, ни Млате, ни девојака, Предражињо све салбије долази, Прасета није било месецима... Ја и ти као последњи Мохиканци, кад је наше време да одемо?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.