Moram nekom da se izjadam :((

  1. dankaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! cao.

    elem, ne mogu da ostavim pušenje. pokušavam od juna meseca, smanjila sam na 5 pljugi dnevno i ni makac. i postajem jako jako jako jako jako jako besna zbog toga. s jedne strane ne želim da prestanem da pušim, oću da pušim, oću da pijem, oću da se drogiram, oću da jedem masnu hranu i slatkiše, neću bre da idem na jebeni retardirani jebeni aerobik, neću bre da se jebeno izgladnjujem, NEĆU bre da živim zdravo!!!!

    zato sam odlučila da ću večeras da se iživljavam na komentarima na defkama... smanjujem aktivnost na forumu....

  2. Ћао, Лемаја... Разумем те, али господин изнад и ја смо све то око сајта већ баталили... А без тога није занимљиво, знам...

  3. ne znam..ja mislio da izguram godinu...ukupno..na onom drugom neću da pišem...ali i to je pitanje...odkud znam, sve mislim da će nešto se desi....a neće..
    ma da smo mi živi i zdravi...

  4. ma ja idem da komentarišem i ocenjujem. osećam neki polet! jesu glupe defke, ali to me ne sprečava da ostavljam glupe komentare!

  5. kako je lepo kad te ljubav natera da budeš bolji...šta bih ja dao da zbog nekog ostavim cigarete...ili bar da smanjim...:)

    meni se lemaja nije ni javila...

  6. neću da budem bolja, jer mi ni sad ništa ne fali... po čijim to pravilima treba da budem bolja? ko određuje šta je bolje? muka mi je od ovog jebenog licimernog društva, moralnosti jebene koja guši...

    pa evo stratimire - javljam ti se, mah mah... a jes ti nečiji dupli?

  7. како ја једини провалим ко је чији дупли од моје екипе? :)

  8. U bre, pa to je očigledno, ko je gosn stratimir :)

  9. pametan si ti mali...:)

    gdej si bre Predraže muku mu ljutu?...:)

  10. ja nikad ništa ne provaljujem. naslućujem, ali ne provaljujem... ali mogu da nanjušim ko se s kim kreše u nekoj ekipi ili kancelariji...

  11. da ti nisi bicebice2

  12. ma kad se krešu po kancelariji lemaja, to je odlično..kad krenu da se ujedaju to je muka..

    gdej si buri...bicebice ko je taj?...jedan je original...:) no nema veze...zezamo se..

  13. ma jeste on je, nema ko drugi...

  14. mislim da sam razumio, nisam ja ni pola tol'ko glup k'o što kruže glasine...
    samo opušćeno...

  15. on je, nema ko drugi...što volim da se reklamiram..:))

    buri, kad sam ja to rekao..nikad matori...ti si meni oduvek gotiva lik...

  16. nisam ja ni rekao da si ti, no neki drugi... no idemo zajebancija, mani to sad... nego sam se prepoznau u definiciji, kad me stari prije nekog vremena dočeko ujutro u pola sedam...

  17. sam ti pričao ja buri?.. davno nekad dolazim u pola sedam u nedelju, ulazim na vrhovima prstiju u stan da ne probudim svoje, nosim starke u ruci a moj matori izlazi iz sobe, bunovan i kaže "pa gde si pošao bre, danas nedelja, ne ideš na predavanja, vrati se u krevet"...ja kažem " stvarno, nešto sam sanjao da je petak i kasnim. ajd odoh da spavam"..on posle 2 meseca pričao kako sam opterećen fakultetom, oćem da idem i nedeljom i da treba smanjim malo...

  18. ahhaahhahahahaahahhah

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.