Moram nekom da se izjadam :((

  1. moj nije mogao ni progovoriti kad sam došao, to je da jadikuješ...

  2. E, sad ja da se jadam! I na mene dosao red!
    Primila sam mejl sledece sadrzine:

    "Zdravo Dragana,

    posto nisam bio na dva prethodna casa zamolibio bih te da mi taksativno navedes sta ste radili> gramatika, gde ste stali u knjizi, koje ste vezbe na casu radili i da li je bilo domaceg posle srede i posle petka?.
    Bilo bi dobro da to bude podeljeno >

    CasSreda
    -....
    -......
    CasPetak
    -......
    -......."

    Ovo taksativno je bilo lepo podebljano crnim slovima. Mislim da cu da sazovem sastanak i da svojim ucenicima objasnim da jedem, serem, pisam i jebem se.

    Primih i poruku "Dragana, stigao ti je mejl."
    Ok, brate, stavi mu kafu, pa ja kad stignem.

    "Kako tvoj stan stoji s iznajmljivanjem danas?"
    Iznajmljujem ga ko i svakog dana u mesecu.

    O, ljudskosti, o obziru, kuda nestadoste?

  3. Ne seri da se jebes. Video sam te ja kako drkas.

  4. Ma to se samo tako kaze...to cu vam se zalim posle....i to TAKSATIVNO!

  5. Darling, ko mi te to dira, sunac li mu njegov? Hoće da imaju posla sa mnom?

  6. Ladno je rekao takstativno? :))) Car! Njega odavno niko nije osamario :) Eee... Sta se desilo sa prepisivanjem iz svezaka nekog druga/drugarice koji lepo pise a bio je u skoli :)

  7. Nemo' da prljas ruke, darling. Videce oni kad ja porastem i postanem opasna, ima sve da ih sredim jednog po jednog...taksativno! :)))
    Ti tako kad se zabrines za mene ja i zaboravim sto me diraju.:) :*

  8. evo da se izjadam ... majstori došli danas da skidaju pločice u kuhinji i napraviše toliki lom da sam jedva pokupio ... plus su takvu buku pravili da sam hteo da ogluvim .. i evo sad ovako umoran ne mogu da zaspim a sutra odnosno vec koliko danas dolaze da premeštaju struju i mokri čvor ... najeb'o sam!

  9. Duncan Ferguson
    како ја једини провалим ко је чији дупли од моје екипе? :)

    Како си само мене провалио... :))

  10. Како си само мене провалио... :))

    Tebe nije bilo teško :)

  11. Ne mogu da spaaaaavam!!!

  12. Sos je najzad u pravu :)))

  13. Aksen tebe stvarno nije teško...ti bre pojma nemaš koji nalog uključiš..odgovaraš na pitanja sa sva tri naloga..ili beše 4...:))

    e da se izjadam...

    ovi modovi su prolupali..šta oni turaju u odabrano to je strašno..dal jebu nešto?...mislim počeli su opasno da jebu sajt...

  14. Аксене, мојне бити луд, кад ја кажем "моја екипа", јасно се зна на кога мислим, а тебе нисам провалио јер смо прокомуницирали тек после мог повратка на сајт :). А што се те екипе тиче, више нема никога на сајту, а били су кул ликови...

  15. hahaha, ovo kao da govori kristijaan golubović

    А што се те екипе тиче, више нема никога на сајту, а били су кул ликови...

  16. ja sam tu...i javio sam se..de si zeko...:))

  17. Џаволе, то су хиљаде и хиљаде склекова. Хиљаде и хиљаде трбушњака. То је неко бежање у здрав разум :)

  18. mrzi me da idem da piskim.

  19. Danas je na mom fakultetu glasanje za studenta povjerenika, studentsko vijeće i još ponešto. Obje strane su probale da me vrbuju. Jedni suptilno, pričom šta je dobro, šta loše, šta će donijeti opoziciona strana. Druga struja me je dočekala: ' Brate, glasaš za ove naše? Da dobijemo to! '
    Pa sad imam nekoliko solucija u glavi. Ne znam koju da izaberem.
    1. Napišem svoje ime i zaokružim.
    2. Nacrtam po mudo oko imena kandidata, pa da nastavim sa jednim lijepim kurcem na ostatku papira.
    3. Zaokružim oba, sa 2 identična kurca pored imena, govoreći im ' Isti ste mi kurac. '

    Lopingeri su sve tamo, pa zato i neodlučnost.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.