Moram nekom da se izjadam :((

  1. Романтично. Да се изјадам...

  2. mesalina, od pomoranče bre...kaki limun..to je bljak..

    katija, nisam ljubomoran..preboleo sam te...odavno...

  3. JEDU MI SE SARME :(

  4. M.B. koji će ti kurac, beži u Avganistan, biće ti bolje.

  5. ako budeš dobra maloletna naćićeš jednog sigurno..ako budeš nevaljala imaćeš koliko hoćeš...

  6. МБ, ти си дејтонка, твоје време тек долази. :)

  7. Написах дефиницију по Јавиовом укусу, а жао ми јер га нема да прокоментарише...

  8. A di ćika Javio??? :(

  9. Не смем да кажем...

  10. A više nikada, nikada, nikada neće da dođe??? :(

  11. Ломи се, шта да ти кажем... А он ми је последњи остао овде, јебеш га...

  12. Pazi klinca :D

    Budalice, znaš kako je Džanki sladak dečkić :D

  13. ja sam pijan, majke mi AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO http://www.youtube.com/watch?v=Zia2SoXp4WM

  14. Не једем послије 19х , а сад умирем од глади. Кашљем ко туберан, пишам к'о да запишавам територију, сваких пола сата пустим пар капи. Укочио сам се вас цијели, а данас сам прдн'о на станици пред рендом добром рибом, покушао да искористим пензионера као кавер, није ми успјело због лоше глуме а онда сам омирис'о ногу Циганчету. А и јебена киша уби.

  15. Čkama Lama, to su muke.

  16. Ozbiljno, vidiš, tu informaciju nisam imala, Bo...a koje si godište, Džanki?

  17. (devedeset peto je!!)

  18. СМарко добродошо у клуб, мили брате!!!!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.