Moram nekom da se izjadam :((

  1. Bo, ko ti ovaj frajer na slici?

  2. Kuš, Energentna, ovaj šacuje Maloletnu Budalu :D

  3. Daj, sta ce 'vakom frajeru maloletna budala? :)

  4. Педофилија ин прогреес.....

  5. Ja ovako pametna kao plavusa ima da se snadjem, od koga je dobro je. :))))

  6. Sitno, seko, sitno!

  7. O, ti nikad zasićena ženo! :D
    Tri posla treba da radim kurave da ti isplaćam! :D

  8. A ja? Manikir, pedikir, psihijatar...

  9. Alkohol, droga, izlasci...o bože, odoh da dam bubreg na berzu.
    :D

  10. I treba! Imas dva ista vec predugo, meni da je tako dugo isti french na nogama niko me ne bi voleo!

  11. Zvao sam je - bejbili...

  12. A ja sto nisam, nisam bila voljena? A? A? A? A?
    http://www.youtube.com/watch?v=XxorbpgZcec

  13. jedem hranu koja mi padne na pod, kontam sve je to naše

  14. Дебил сам. Што је најгоре, свестан сам тога.

  15. Moram da gledam Farmu i budem dobra cimerka jer moja cimerka prati Farmu. Inače je baš fina devojka i ne znam koj' će joj andrak to u životu. I tako ja postavljam neka konstruktivna pitanja, interesujem se za trenutne tračeve, dajem sudove o ljudima koje vidim na malom ekranu dok se animališu tamo u tom šou-u, da ne bih ispala neka asocijalna likuša koja bulji u računar bez imalo interesa za svet oko sebe (tu bi negde spadala i Farma, jelte?).
    I tako, smejem se, šalim se, tugujem, zgražavam se i vičem "Jaoj miiiiiiiica" svaki put kad Ekrem odvali nešto onako, kašljaški prostodušno i iskreno.
    'Di mi je ono konopče?

  16. Дебил сам. Што је најгоре, свестан сам тога.

    Ne seri, Borko, ti si jedan od najnormalnijih likova odavde.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.