Moram nekom da se izjadam :((

  1. Drug jedan moj je imao istu stvar. Nešto ga je srce zezalo, pa kad god legne i bude sam u sobi, strah ga je strašan hvatao da ga srce ne otkine Pa nije smio da zaspe.. Bio je kod doktora, i iako mu je rečeno da nema zašto da brine, frka mu je bila. Neam pojma ima li sličnosti, ali htjedoh reći, htjedoh reći, hehe, da je to uglavnom u glavi.

  2. Jebe me monitor . Imam traume .

  3. Ovako bedno se nisam osecao vec duze vreme...plasim se da legnem u krevet jer ne smem da ostanem sam sa svojim mislima. Pijem sam vec satima i nemam vise para za alkohol. Gadim se sam sebi

  4. Не знам дал сам јебо за Нову Годину.

  5. i mislis da e tebi tesko, pa sta onda ja trea da radim jer ja znam sigurno da nisam jebo

  6. Једни кажу да јесам други не, не знам шта да мислим.

  7. Џанки ти имаш 10 година ниси јебо!

  8. Немам још толко, млађи сам.

  9. pa ti idi na fejs i uradi test da li sam jebo za novu godinu al nemoj da omasis pa da radis za staru vec ovu jedanesticu

  10. Фејсбук не лаже.

  11. Ja večeras nisam htio jebati. Jebite me zbog toga. Sramota!

  12. Није ми баро с душом, па да ме убијеш.

  13. морам да се изјадам.... данас сам први пут после регистрације обрисао сленг... зато што је био увредљив... ломио сам се дбра три месеца да ли да напишем или не ту дефиницију, и кад сам је писао сад била је намењена за гробље... просто сам је тако и написао, много лоше без пуно разраде, само сам је збуџио... е сад... није ми до тога што је обрисана, већ до тога да сам схватио да свуда по овој нашој лепој земљи Србији постоје лицимери и шатро националисти... људи који ће да пљуну све што није српско и да по њему серу, а онда кад неко напише или каже нешто што само у њиховим мозговима звучи увредљиво по неку другу веру или нацију одмах су ту да те напуше курцем... такви људеј постоје и на овом сајту, и постоји пример тога а то је Хипхозина дефиниција Њупаш... ето толико....
    Горите у паклу шатро националисти!

  14. FB ovaj post ti je baš za onu tamo temu Oplođenje, s tim da si trebao da daš i link da čitamo.
    Opet nešto drnda po kući od građevinarije, a ne mogu više da podnesem! Od aprila i još ga ima, skratilo mi života bre!

  15. нема шта да се чита.... http://vukajlija.com/rolovana/262684 ево ти линк

  16. Фале ми неки људи са овог сајта... Рецимо много ми фали Јана... и не сећам се кад сам је последњи пут видео овде, фали ми Експо, ал не због дефки, или чега већ него сам синоћ налетео на неки пост неког анонимуса који је на крају имао оно "...тако кажу" и сетио сма се њега... то је била врхунска фора! Филозоф фали, фали Данк , фали Хипх фали Ништа, фали Аксен, фали Млата... Фали налог Јавио.. фали маса људи које више нема... а они су чинили сајт, бем ли га, занимљивим... Фале ми коментари на дефкама, фали Цара у оном издању, фале ми оне моје обрисане дефке, фале ми ти бодови, фали ми то што нема више слободе, што је и мало пре лик банован јер је питао што му је обрисана дефиниција... Фали ми онај период од пре два три месеца.. .фали ми оно кад сам јурцао по јебеном сајту само да бих провалио који налози су Страјини дуплаци... ал јбга тога више нема..... фали ми још маса ствари, ал етоо ово је довољно

  17. Meni fali stara verzija sajta. :( :( :(

  18. какав ти то аватар Пекки ЛОЛ :))

  19. фали ми оно кад сам јурцао по јебеном сајту само да бих провалио који налози су Страјини дуплаци...

    pa što to čoveče?!
    mogao si lepo da me pitaš :)
    i ja sam se uželeo stare verzije sajta a nervira me loše napisana knjiga iz koje spremam ispit

  20. какав ти то аватар Пекки ЛОЛ :))

    Potpis!

    I meni nedostaje stara verzija. Imam jedan skrin šot sa stare verzije, pa ga mazim ponekad, kad navru emocije.

    Dalje, srao mi je danas razredni jer nisam dao drugu ratu za ekskurziju, a ide treća, šatro. Ganjam ćaleta, za pare. Al' nije to ništa strašno, materijalni problem, prevazićiću laku.
    Boli me glava, spava mi se, a kad legnem ne mogu da spavam. Bolesno skroz, muče me neke curice i tako.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.